Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc - havarijni pojisteni


rybízek106

Recommended Posts

ahoj kluci!

v pondeli jsem se vratil z dovoleny a na stole mi lezi dopis,ze mi skoncilo havarijni pojisteni!poradil by mi nekdo,jaka pojistovna je dobra ahlavne za nejakej rozumnej peniz?mam 106 1360ccm,oblast severni cehy a abych se priznal,bonusu uz moc nemam...spis teda asi zadny!chtel bych to i jak proti zivlu,tak vandalismu,plus jeste pripojisteni radia!dal bych asi 5% spoluucast a celkove ohodnotit na nejakejch 120tis...poradi mi nekdo,jak to vsechno nejak sikovne a levne zfouknout a hlavne u koho?...diky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem levny havarky bez havarijniho to znamena zivel, vandalismus, kradez dela uniqa ... ale je mozny ze to zmenili popripade je to auto do auta.

Nejlepsi je zkusit nejakou pojistovaci kancelar kde maji nasmlouvany vic nez jednu pojistovnu a tam si nechat udelat nabidky. A nikdy ta cena z kancelare nebude vyssi nez primo od pojistovny, prinejhorsim je stejna ale je urcita pravdepodobnost ze muze byt i nizsi pripadne kancelar organizuje v idealnim pripade vlastni flotilu (v te jsem ja nicmene ta kancelar je v Brne takze to ti moc nepomuzu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli myslíš havarijní jako pojištění v případě bouračky tak to nevím jestlí se na starší auto vyplatí, já jsem si ho na 306 nesjednával, vycházelo to celkem dost peněz ročně. Jinak pojišťovny mají v nabídce samostatně pojištění proti krádeži, přírodním živlům apod. Třeba u Český pojišťovny se to vyplatí si to sjednat dohromady s povinným ručením, je potom celková sleva, myslím, že 10%. Koukám, že s obsahem 1360ccm máš celkem smůlu, že o chlup už spadáš do vyšší kategorie povinného ručení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak vyplatí se to udělat někde kde ti nabídnou vice havarijnch pojistek ty je můžeš posoudit a vybrat si. U nás děláme momentálně Českou , Kooperativu a ČSOB. Hlavně si to nenech pojistit do flotily - to si nevyjíždíš bonus , sice u flotily platíš pořád stejně ale časem se dostaneš u normální havarijky daleko níž - takže pokud plánuješ mít havarijku i do budoucna FLOTILA NE! Dále se vyplatí udělat si to u pojišťovny kde máš povinný ručení - dostaneš další slevu.Pokud bys to chtěl všechno mít u jedné pojišťovny , dá se stávající pojistka ukončit 6 týdnů před výročím bez udání důvodu , dělá se to i rychleji jinak ale to je složitější a ... Pro klienty naší firmy kteří už mají přez nás sjednanou jakoukoli pojistku (stavební spoření , životní ........... )poskytujeme další slevu. Proto se dostaneš s cenou daleko níž než na přepážce.Samozřejmě že každá pojiš´tovna má svý plusy a mínusy a je i spoustu jinejch pojišťoven který to dělají na každým rohu takže stačí zapátrat po internetu nebo vyrazit jeden den do ulic . Nebo vyrazit za společnostma kteří nabízí havarijku od různých pojišťoven a nechat si spočítat návrh...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

jeste malej dotaz...

daji se tyhle nabidky a cenovy navrhy spocitat i na internetu nebo pak musim obihat kazdou pojistovnu a ptat se?...toho jsem se chtel prave vyvarovat!proto jsem si chtel nechat poradit a pak jit na jistotu...

Na stránkách většiny pojišťoven si můžeš najít tabulky podle kterých zjistíš kolik bys řádově platila....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

jeste malej dotaz...

daji se tyhle nabidky a cenovy navrhy spocitat i na internetu nebo pak musim obihat kazdou pojistovnu a ptat se?...toho jsem se chtel prave vyvarovat!proto jsem si chtel nechat poradit a pak jit na jistotu...

Právě proto ti doporučuji navštívit někoho kdo dělá pojištění pro více pojišťoven .Jak jsem psal my právě děláme přez Českou , Kooperativu , ČSOB. Ušetříš 2 návštěvy , podobných firem je více které dělají pro více pojišťoven. Takže navštívíš 2 nebo 3 a pokryje ti to celý trh a máš například v ruce 10 návrhů.Nebo si to můžeš porovnat na internetu ale tam není vždycky všechno tak dobře vysvětleno , na mínusy není většinou poukazováno. Na internetu je i spousta porovnání (tabulek) více či méně pravdivá , tak stačí pohledat :papa

podívej se třeba tady

http://www.autanet.cz/ojeta_vozidla_pojisteni.php

http://www.mesec.cz/pojisteni/havarijni-pojisteni/zebricky/vyber-havarijniho-pojisteni-na-miru/

http://www.penize.cz/zpravy/4438/nejlepsi-pritel-vas-a-vaseho-auta-v-zahranici-asistencni-sluzba/?IDP=1

http://www.cpp.cz/vypocty_hv/index.asp

http://www.pcsp.cz/vypocet-havarijniho-pojisteni-automobilu.php

[upravil dne 22/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...