Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volant 406 -> 605


Fusion

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: fatbear130

Taky mám sto chutí u svý 605-ky vyměnit volant za nějakej menší, ten origo je jak kolo od traktoru. Takže to pasuje? Tak to je super...

myslíš že bude menší? jak tam vůbec vypadají volanty, 406, 605 airbagové i bez., trochu vím jak vypadá ve 406ce a to dost chabě.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommate

Původně zaslal: fatbear130

Taky mám sto chutí u svý 605-ky vyměnit volant za nějakej menší, ten origo je jak kolo od traktoru. Takže to pasuje? Tak to je super...

myslíš že bude menší? jak tam vůbec vypadají volanty, 406, 605 airbagové i bez., trochu vím jak vypadá ve 406ce a to dost chabě.:nevim

406ka zde

3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak podle katalogu ND jsou pro starej model 406 ctyri druhy volantu - gumovy s prumerem 381mm bez airbagu, pak ten samy s airbagem, pak 381mm kozeny s airbagem a pak sportovni kozeny s airbagem prumer 376mm, ten posledni se daval i do coupe a pro zajimavost stoji 9929.50Kc s DPH :potlesk

u noveho modelu 406 uz na vyber mezi prumery neni, ale je na vyber v siroke palete barev kozenych potahu, maji hnedy, cerveny, tmave modry a bily, lisi se take zpusobem uchyceni krytky airbagu, bud je sroubovaci, a nebo nacvakavaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já měl sedana rok 95 a nyní break 99 a oba měli lvíčka hliníkovýho na volantu:myslim

mozna nekdo u toho staryho menil airbag, ale po pravde fakt nevim, cim se ridilo, jestli tam ten chromovej lev je nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...