Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzínový čerpadýlko


Tommys

Recommended Posts

Na jakou polohu se Vám sepne benzínový čerpadlo??Tady jsem hodně četl že lidem se v autech spouští už před 2 stupněm než se nastartuje, to znamená na klíček v první poloze při rozsvícení kontrolek. Jde mi o to, že mě spíná až ve chvíli kdy startuju motor, a kolikrát když spadne hladina je to zbytečný vytáčení baterky se startérem, než to nasaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě kamarád má na 306 tohle perfektně pořešený, čerpadlo mu spíná na první otočení, a když dojde benzín až do vstřiku rozsvítí se mu červená ledka na volandu že může startovat, nevím jestli je to u 306 standart, ale moc by se mi to v P205 hodilo, určitě by se to dalo nějak pořešit ne?Mám přístup ke světlovodům a zesilovačům k nim, možná by se to mohlo hodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommys

2. poloha myslíš tím teda při startu motoru?Tak to mám právě a vadí mi to, čerpám benzín zároveň s otáčením startéru, mám pocit že to někdo přede mnou zmršil protože na autě už je vidět že se v palubce někdo hrabal

Nee,myslím to takhle:

poloha 0 - pouze zastrčenej klíček

poloha 1 - svítí palubka, fungujou palubní přístroje,stěrače, blinkry

poloha 2 - jako pří jízdě

poloha 3 - startér točí motorem

[upravil dne 22/9/06 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...