Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zadek vrže,předek píská


Sved

Recommended Posts

Mám 406 2,0L 16V rok 1998 a jsem maximálně spokojenej,ale poslední dobou mě trošku trápí dvě maličkosti. Když se opřu o zadek auta (na levé i pravé straně) a zahoupu s ním,tak mi to docela vrže.Slyším to i když jedu pomale po nerovnostech.Jsou to asi péra nebo tlumiče,ale zní to hrozně:grr A ta druhá maličkost je pískání předku.Při jízdě mi asi pískají brzdy a nevím co s tím.Myslel jsem,že to je nějaká nečistota,ale už mi to dělá asi měsíc.Když zakličkuju volantem,tak to někdy přestane.Ale vždy se to zas objeví.Možná je to hloupost,ale obtěžuje mě to. Máte radu co s tím?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadek: zajeď na jámu a s pomocníkem to najdete

Předek: vyčistit brzdové obložení - chytají se tam nečistoty a písek a zahřátím kotouče se to zahryzává - tuto závadu jsme měli a takto mi to bylo vysvětleno. Ale pokud pískají desky při brzdění, tak s tím se celkem nedá nic dělat - je to kombinací materiálu desky a kotouče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zadku to muže bejt horní uložení tlumiče nebo kterýkoliv ze silentbloku.Prostříkat

WD čkem nebo MD čkem.

Na předku je to tak jak říká P607Olda. Ale někdy pomuže přebroušení destiček drsným

smirkem a odmaštění kotouče.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...