Harry

Koupili byste

12 posts in this topic

406 r.v.1996,klima, 2 x airbag, ABS, rádio, imobilizér, el. př. okna, stř. šíbr el., posilovač řízení, výškově nastavitelná sedadla, centrál - dálkový, tónovaná skla, otáčkoměr, el. zrcátka, spoiler, křídlo, dělená zad. sed., manuál. př. Najeto 82 tisíc.Krásná stříbrná.Ale nějak mi připadá moc za to dát 199tis. Za 215 až 230 je dost třeba Fordů Mondeo Kombi s r.v. 99-2000 tudíž mi to připadá dost staré 96rok...má to cenu takhle relatívně staré kupovat?

nabizim unor 1999 406 hdi 110 ps najeto 110 tisic km, SV, stribrna metla, super stav, plna vybava za 350tisic ihned, kdo da vic? za 18t. dam 26 ps navic. pak je to jak 2,2 hdi

Ta cena je dost vysoká, za tuhle cenu se dají sehnat už i turbobrikety z roku 98.

Podle mého by cena měla být tak do 170 tis.

Tak pred 2 mesici jsem koupil 406 1,9TD r.v.96,najeto 135 tisic. = 195tisic.k.c.

Ve stejne vybave jako ty,jen jeden airbag a nemam el.zrcatka,super stav.

Za benzin bych to nedal. Ale forda bych uz vubec nebral (hlavne ne v dieslu - nic moc motory). 406 v TD se da sehnat i za 180tisic ale vrazis do toho jeste stejne 10-15tisic(zalezi v jakem stavu). J to mel od super cloveka,vsechno vymenene v 9/02 takze jsem nic nevymenil,nic me to nestalo. Take mam stribrnou s elektrony a to auto vypada o 100% lepe nez jina barva,stribrnou barvu doporucuji do jine bych uz asi nesel,hlavne na ni nic neni videt,zadnej sram fakt nic.Spokojen

Voštíku 407 bych typnul na Moskvič ale ročník 1967 :D

Myslikovjan hned nenadávej jenom vtípek ;)

za tyhle prachy se ttenhle typ(p406 break) dá koupit u nás? A to je jako v bazaru, nebo na inzerát, nebo kde? Mám P205, a jsem s ní max spokojenej. Sice nevypadá nic moc a na delší cesty by nebyla dobrá, ale už nám začíná bejt těsná, tak se poohlížím po něčem velkým taky tak do 200tis., ale jak tady už zaznělo, fordy mondeo jsou v týhle kategorii asi nejlevnější, ale ford motory 1.8 TD stály za ho... to bych radši btal tu 1.8 16V

Zdary všem, před rokem +/- jsem zakoupil 406 2,1td rv 96 se 110 koníky, plně vybavenou tj. klimačka, 4 okna v el., zrcátka v el., stavitelný sedadlo řidiče jak výškově tak naklápění sklonu (chybí akorát katapult), volant ve dvou osách nastavitelný, dělený sedačky, vestavěný origo rádio - el. ovládaný otevírání na MC (to jsem čuměl dyž jsem na to přišel), ABS, immobiliser, deš?ový senzor, 2 x airbag, centrál + odpojování zámků, manuál, atd. chybí akorát kožený sedačky a střešní okno (i když k čemu okno když je klimča) bratru za 230.000,- . Možná, že jsem krapet přeplatil a každopádně ještě něco přeplatim, páč to mam na lízačku, ale vůbec nelituju a nelituju ani přechodu z benzínu na naftu, páč úspora šustivejch je docela znatelná. Tímto zdravím všechny ropaky ;)

taky jsem někde slyšel že pežo%tácký diesely už nejsou, co bejvaly, jestli to je novejma materiálama? Ale stejně teď ten diesel, jak fordi dávaj do novejch mondeí ten 2.0 TDCi ten prej vyvíjel s peugeotem dohromady, takže by se měl montovat i do 405tek