Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hluk od zrcátka


MPavel

Recommended Posts

Zdravím. Mam dosti specifický problém a přes forum ho zřejmě nevyřeším ale zkusím to kdyby někdo věděl.

Když jedu nad 140km/h a více tak od pravého zrcátka vychází velice hlasitě aerodynamický hluk. Čím rychlej, tím je to horší. Podivné je, že od levého zrcátka nic nevychází. Myslel jsem si že tam bude jen špatně usazené těsnění na rámu okna ale nic. Vše je na svém místě jako na levé straně. Zkoušel jsem i pootevřít a zavřít okénko, ale žádná změna. Neměl byste někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a šel jsem se na lvíčka a jeho zrctáko podívat. Zjistli jsem že pravé zrcátko, které hučí je trošku uvolněné. Dá se s ním hýbat v tom spoji ve kterém drží. Levě je naprosto pevné. Řekl bych že se tam tím vytvoří vír a to pak takto hučí. Uvidíme. Zítra to zkusím utáhnout...

to bagr: S tím blatníkem mě to nenapadlo. Taky na to mrknu. Těsnění se mi zdálo v poho, ale jen jsem to tak přelítl.... Udělám důkladnější pátrání.... :super

[upravil dne 19.9.06 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas misto varovani, ze jsi prekrocil povolenou rychlost 130Km/h

patrne zrcatko prodelalo nejakou mensi kolizi a proto se mele, nejsem si jist jestli se da ten kloub nejak utahnout. Zkus taky prohlidnout jestli drzi poradne ten plast na zrcatku, muze mit ulomene nektere pacicky uvnitr zrcatka a ve vyssich rychlostech pak skulinka vytvari ten hluk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zjistil. Zráctko je v pohodě. Už se nevyklá. Mam je elektricky sklopitelný a občas je sklopím tak jsem je zkusil sklopit a vrátit zpět do své polohy a zrcátko drží bez problému. Zřejmě si předtím špatně sedlo. Ale zjistil jsem co mi způsobuje ten hluk. Část okraje okénka špatně doléha na těsnění tak jsem dneska zkusíl to provizorně zatěsnit a byl pokoj. Takže někde koupím černé těsnění na okna a zkusím ho tam nějak nalepit. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...