Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motocykl do 50 ccm


Trundik

Recommended Posts

Původně zaslal: Poldík

nebo je tady ještě jedna možnost zase začly dělat fechtly tak si kup toho. Rozhodně by jsi s tím budil pořádnej rozruch uprostřed brna.

:D:super

viz. clánek: http://www.novinky.cz/ekonomika/legendarni-pionyr-se-vraci-na-silnice_92813_9ftmr.html

PS: ty byly na udržbu a provoz ještě míň náchylný než simály

[upravil dne 20/9/06 Poldík]

bral bych tohohle nebo Betku, motor z Hondy monkey, 5q, 4T, vydrzi daleko vic, nez starsi 2T (bohuzel), nejede spatne, spotreba kolem 1,4l.

Zalezi kolik penez chces investovat, nova Betka stoji 22k (nejnovejsi model), 12 V, el. starter, max tech 70.

http://www.motoscoot.cz/images/jawa-betka/jawa-betka-50-vylepsena.jpg

:papa Kazdopadne kdybys potreboval cokoliv na 2T, tak se ozvi, mam doma male muzeum jaw a CZ :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nových řidičácích (kartička) je už automaticky 150 ccm, v červci jsem měnil řidičák a změnili mi to aniž by se na cokoli ptali, předtím jsem měl klasicky A50 bez jediného sednutí na fichtla v rámci B. Prý je to v rámci sjednocení s EU. A přeci jenom 150 už jede podstatně lépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LaHab

V nových řidičácích (kartička) je už automaticky 150 ccm, v červci jsem měnil řidičák a změnili mi to aniž by se na cokoli ptali, předtím jsem měl klasicky A50 bez jediného sednutí na fichtla v rámci B. Prý je to v rámci sjednocení s EU. A přeci jenom 150 už jede podstatně lépe...

Tak jsem teď položil telefon s úřednicí evidence ŘP na MMB Brno a bylo mi sděleno, že údaj \"150\" znamená mezinárodní harmonizované označení motocyklů do 50 ccm. Takže i kdybych měl nový řidičák, tak můžu řídit pouze motorku do 50 kubíků.

Prej jsem se měl vsadit, a vyhrál bych. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Tak jsem teď položil telefon s úřednicí evidence ŘP na MMB Brno a bylo mi sděleno, že údaj \"150\" znamená mezinárodní harmonizované označení motocyklů do 50 ccm. Takže i kdybych měl nový řidičák, tak můžu řídit pouze motorku do 50 kubíků.

Prej jsem se měl vsadit, a vyhrál bych. :D:D:D

Přesně tak. V tom řidičáku totiž není nikde napsáno \"150ccm\", ale \"150\" - s kubaturou to nemá nic společného. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LaHab

V nových řidičácích (kartička) je už automaticky 150 ccm, v červci jsem měnil řidičák a změnili mi to aniž by se na cokoli ptali, předtím jsem měl klasicky A50 bez jediného sednutí na fichtla v rámci B. Prý je to v rámci sjednocení s EU. A přeci jenom 150 už jede podstatně lépe...

Tohle jsem si taky zjišťoval, bo jsem si myslel, že jsem si \"polepšil\", ale jak píšou kluci je to pořád pouhopouhých 50 ccm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...