Jirkap

Sraz jaro 2007 - hlasování o místě konání - !rozhodnuto!

Sraz jaro 2007 - hlasování o místě konání - !rozhodnuto!  

1. 1. Sraz jaro 2007 - hlasování o místě konání - !rozhodnuto!

Please sign in or register to vote in this poll.

152 posts in this topic

Přátelé všech srazů a hlavně Peugeot Clubu.

Stojíme před otázkou, která se týká příštího roku. Potřebujeme vědět, jak to vidíte vy.

Pravděpodobně 4. - 6. 5. 2007 se bude pořádat další oficiální sraz clubu.

Řešíme lokalitu. Je na výběr Morava, jižní Čechy (Písecko), Křivoklátsko.

Prosím, vyjádřete se do konce listopadu, které místo by se Vám líbilo nejvíc.

Písecko asi: http://www.pb.cz/alfa/stedronin/

Křivoklátsko asi (velmi dobré ceny): http://www.ubytovani.net/ubytovani.asp?id=339

Morava: zatím neurčeno

[upravil dne 18/10/2006 Jirkap]

Mě je to osobně jedno,ale Morava je přece jen nejhezčí..... takže když volit tak MORAVA. :super :super

Já bych byl pro místo, kde se ještě nic nedělo. Na Moravě bude pak Šebetov ne? Písecko nebo Křivoklátsko by bylo hezký.

Původně zaslal: Devilstorm306

Já bych byl pro místo, kde se ještě nic nedělo. Na Moravě bude pak Šebetov ne? Písecko nebo Křivoklátsko by bylo hezký.

Sohlasím s Tebou je třeba taky jiný misto. :super

Původně zaslal: Devilstorm306

Máš pravdu, proto volíme jinou lokalitu...

Ať to není pořád stejné... ;)

Jižní čechy i ten Křivoklát vypadají velmi pěkně. Ještě jsem tam nikdy nebyl a jak už tu bylo napsáno na moravě je Šebetov. Proti moravě nemám vůbec nic, ale byla by to taková příjemná změna. Obojí mám cca stejně daleko, ale ty jižní čechy vypadají moc pěkně. :papa

[upravil dne 19/9/06 Dave_k]

Já bych brala jižní Čechy, tam jsem snad nikdy pořádně nebyla. Na Moravě to znám ažaž.

[upravil dne 19/9/06 Aluška]

Původně zaslal: Dave_k

Jižní čechy i ten Křivoklát vypadají velmi pěkně. Ještě jsem tam nikdy nebyl a jak už tu bylo napsáno na moravě je Šebetov. Proti moravě nemám vůbec nic, ale byla by to taková příjemná změna. Obojí mám cca stejně daleko, ale ty jižní čechy vypadají moc pěkně. :papa

[upravil dne 19/9/06 Dave_k]

Ještě aby jsi měl něco proti Moravě....To by jsi viděl, co by se dělo za věci :D:aut .

Na Moravě byly letos dva srazy ... netvrdim, že by tam nemohl být další, ale aby se zkusilo také něco nového, tak bych byl pro to křivoklátsko ... a klidně se dobrovolně hlásím ke \"spoluorganizaci\"... okolí je skutečně pěkný a zase by se dali při orienťáku objevovat nový \"krásy vlasti\" :D

Dal jsem hlas Křivoklátsku - pěkné prostředí, ale stálo by za to i to Písecko-dobrá možnost koupání....Ti otrlejší můžou vykoupat i toho svýho....lva :D

tak tak, nic proti morave, ale vzhledem k cetnosti srazu v teto oblasti ji davam jeden minusovy bod.(pokud to moravaky urazi, tak davam plusove body obema druhym lokalitam, at nejste v minusu).:D

Taky by se mi to líbilo na Křivoklátsku, nikdy jsem tam nebyla. A jelikož už budu Pražačka, tak to nebudu mít daleko, jen mě někdo bude muset vzít sebou a když ne, tak pojedu vlakem. :D

Dal jsem hlas Křivoklátsku (znám to tam a všem, co mají rádi turisticko-poznávací výlety můžu jen dopobručit.

(Když bude pěkně, možná bychom se mohli zastavit s Medvídětem - ALE NIC NESLIBUJU = spíš NE!!!!!!!!!!!!!!)