Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

8. sraz v Plzni u Normy 29.9.2006 od 17hodin.


Recommended Posts

To Komisar: v Plzni je několik dopravních anomálií - v jedné ulici jezdí tramvaje podle chodníku a auta pak jezdí středem, druhou podivností je kruhový objezd tvořící nadjezd nad hlavní komunikací (průtah Klatovy - Most, Karlevarle) - no a nedaleko tohoto visutého kruháku je sraziště plzeňské odnože P - C u zrušeného obchodu NORMA (objevíš - li KAUFLAND, jseš téměř na místě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

2 Medved : ja nevim jestli jsou to anomalie uz jsem videl horsi veci :) a musim rist zev praze je tech anomalii vic ;) a uz se pracuje na novem miste i s hospudkou :D

vim ze trochu Ot, ale jake anomalie sou v Praze me tu pripada vsechno ouplne normalni...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to AKa : pro me jsou hlavne anomalni ridici kteri jezdi po tranvajovem pase treba nejlepsi priklad je letna a toho by se naslo hodne v tom je praha anomalni az az :( . Po praze jezdit to je des a hruza takze s takovou anomali co psal meda to je alespon vec kterou pocitas. Ty strelci v praze jsou nevypocitatelny . Ale je to muj nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro anomálisti: Praha je hotová studnice anomálií a anomálních řidičů....v poslední době jsem tam byl hodněkrát a byl jsem z toho úplně vyanomáliovanej :D

Pro Paul Jane: Rozborka 307 nebude, protože sborka už by se určitě nepodařila a já bych odjížděl tramvají. Ale zas je teď prý MHD zdarma (kvůli nějakému dni bez aut) tak by to šlo. Jinak se těším, zatím můžu......:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...