Petr 406 red

8. sraz v Plzni u Normy 29.9.2006 od 17hodin.

48 posts in this topic

Tak a je tu poslední sraz před zimou :papa

Sejdeme se zase na parkovišti u Normy a když to dobře dopadne tak pak přejedeme v koloně do nějaké hospůdky v Plzni.

Původně zaslal: orgacek

A muzu prijet ikdyz nejsem řadnym členem???

To je jasny že mužes, o členství to vubec neni :super

Přijet rádi Tě tam uvidíme.

to orgacek :

U nas v Plzni se nic takoveho neresi :), kdyz budes mit cas tak urcite prijed.

[upravil dne 19/9/06 paul jane]

[upravil dne 19/9/06 paul jane]

Perfektní :super

Když to vyjde (což by zatím mělo ale v práci se to může změnit a mění ze dne na den), tak rozhodně přijedu na kukačku :o

To Orgacek: A to pojedeš do Plzně až ze Zlínska? :myslim

Ještě je času dost, ale stálo by za to vědet kolik bude autíček....:myslim Jo a možná vezmu i kámoše se 406,ale to je ve hvězdách a tak na 30 % že pojede-je těžký se s ním domlouvat :D

2 Hhonza : Kdyz se povede a budou mit vsichni tak nejak cas tak se nas tam sejde dost :) a kdyz ne tak by jsem ti mohli udelat rozborku zborku 307. Naposled se tam delal rozborka zborka 406 coupe :D. I kdyz prijede malo lidi tak te radi pozname

To Komisar: v Plzni je několik dopravních anomálií - v jedné ulici jezdí tramvaje podle chodníku a auta pak jezdí středem, druhou podivností je kruhový objezd tvořící nadjezd nad hlavní komunikací (průtah Klatovy - Most, Karlevarle) - no a nedaleko tohoto visutého kruháku je sraziště plzeňské odnože P - C u zrušeného obchodu NORMA (objevíš - li KAUFLAND, jseš téměř na místě).

2 Medved : ja nevim jestli jsou to anomalie uz jsem videl horsi veci :) a musim rist zev praze je tech anomalii vic ;) a uz se pracuje na novem miste i s hospudkou :D

Původně zaslal: paul jane

2 Medved : ja nevim jestli jsou to anomalie uz jsem videl horsi veci :) a musim rist zev praze je tech anomalii vic ;) a uz se pracuje na novem miste i s hospudkou :D

vim ze trochu Ot, ale jake anomalie sou v Praze me tu pripada vsechno ouplne normalni...:myslim

to AKa : pro me jsou hlavne anomalni ridici kteri jezdi po tranvajovem pase treba nejlepsi priklad je letna a toho by se naslo hodne v tom je praha anomalni az az :( . Po praze jezdit to je des a hruza takze s takovou anomali co psal meda to je alespon vec kterou pocitas. Ty strelci v praze jsou nevypocitatelny . Ale je to muj nazor :)

Pro anomálisti: Praha je hotová studnice anomálií a anomálních řidičů....v poslední době jsem tam byl hodněkrát a byl jsem z toho úplně vyanomáliovanej :D

Pro Paul Jane: Rozborka 307 nebude, protože sborka už by se určitě nepodařila a já bych odjížděl tramvají. Ale zas je teď prý MHD zdarma (kvůli nějakému dni bez aut) tak by to šlo. Jinak se těším, zatím můžu......:papa

no jo, ale řekněte mi, které město se může pochlupit 3 kruhovými objezdy na 500 metrech ???