Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

cierne bočné lišty


Minooo

Recommended Posts

mám záujem ich dať do farby len skor ako to podniknem sa pýtam či s tým niekto nemáte skúsenosti, že ako tam tie lišty držia či sú nalepené alebo štuploch a či sa to náááááhodou nebude potom odpadávať farba (či to asi určie nie!!)???? len mňa najviac zaujma tá demontáž a montáž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DanculD

Su na stuploch. Ale podla mna su krajsie cierne, pretoze to aspon kontrastuje. Imho, su aj praktickejsie. Pretoze az to niekto \"suchne\", tak na ciernej liste to ani nevidno, kdezto na lakovanej to bude vydiet doooost vela. :D

Ja si myslim, ze listy uz plnia na autach IBA esteticku funkciu, lebo nedokazu zachytit ziadne \"suchance\". Takze lakuj, alebo nechaj povodne - to je ako prasti aneb uhod :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Minooo

hehe to viem na bočne som došiel ale ako tie malé bočné predné a zadné????? a pozor mám už nový model 307. a lakovať sa ide určite ;)

berger a s čím tam mám tak ísť aby som nepoškriabal lak na tých zadných dverách???

Opac tupu plastovu skrabku na okno, tenky dreveny klinok, co len najdes poruke, hlavne aby to nebolo ocelove ;)

Chlapci, preco tyrat pekne carne listy lakom?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hahahaha ja viem aj som ho chcel cvaknuť len už je naskutočne zasrané musím ho najskôr poriadne umyť a potom si ju vymením. a týpek neni vyslovene lakýrnik robí v peugeote ale strieka nové autá nič nemusí rozoberať šak on sám povedal že to pojde dole bočné dal dole hneď len tie predné som mu chcel ulahčiť.

P.S cez víkend vymením foto :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len chcem este upozornit, ze original lakovana lista nieje to iste co cierna lista + lak. Je to ako z naraznikmi, ked je urceny pre lakovanie tak je z takeho bieleho drsnejsieho plastu a ked je cierny, tak je taky hladky. Tzn. ak to neurobi dobre, resp. s dobrym matrosom tak sa moze stat, ze sa farba zacne odlupovat. Takze bacha na to.

[upravil dne 21.9.06 DanculD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho sa nebojím strieka autá v peugeote takže neni žiadny drevák. a navyše videl som už jeho robotu striekal si vlastbé auto (celé do new laku) a aj také cierne lišty robí, prasiatka a všetko drží ako má :D nedávam nič robiť pokial som už nevidel čo pred tým spravil aj folie na starom som dal tak robiť a asi ich dám aj sem :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to bude vizerať takto ale stále uvažujem nad tými prednými (šak je vidieť že sú dorabané cez PC len kto sa tomu nerozumie ten to dobre nespraví ;)) a tú čiernu mriežku asi dám tak pochrómovať alebo ako by som to povedal to sa mi celkom zamlúva aspoň tie desné hmlovky nebudú tak kričať

post-0-14109594869133_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...