Sign in to follow this  
Followers 0
PANASONIX

poradit se 406 1.8 16v

5 posts in this topic

lidi potřeboval bych někoho z Brna nebo okolí kdo by mi poradil s tim mým mazlem,servisu už nevěřím,někdo kdo se 406 má dost zkušeností a řekne mi co se mu nezdá..dík moc kdyžtak pište na snufy@seznam.cz dík

Zdravím do Neslovic, sousede :)

Myslím že bys mohl udělat jedno velký téma kde bys v bodech napsal vše co se ti na autě nezdá místo několika nových témat.

Jinak jestli chceš opravdu dobrej servis, zfrkni do Náměště (15km), hned na začátku je Autoservis Dvořák.

Mám s něma několikaletou zkušenost a můžu vřele doporučit.

no už nevím co s tím,auto mi blbne čím dál víc,ted se mi 2x stalo že sem otočil klíčkem a vubec nic,ani se nerozsvitily kontrolky,auto mrtvý,3x,4x po sobě otočím a nic a pak to zas jede.a pří zapnutí světel,nebo při přepnutí na dálkový se mi vypíná rádio

Původně zaslal: PANASONIX

no už nevím co s tím,auto mi blbne čím dál víc,ted se mi 2x stalo že sem otočil klíčkem a vubec nic,ani se nerozsvitily kontrolky,auto mrtvý,3x,4x po sobě otočím a nic a pak to zas jede.a pří zapnutí světel,nebo při přepnutí na dálkový se mi vypíná rádio

Hledej šmudlo někam ti teče do kostry..

První co je skoukni kontakty na baterce. Pořádně očistit, namazat kontaktní vazelínou a dotáhnout.

Mě se stalo že při prvním otočení startéru všechno zhaslo. To jsem měl auto 2 dny. Takže asi tušíš jak mě to vyděsilo. po 5 minutách pátrání jsem přišel na to že se povolil kontakt na baterce. :papa:papa:papa