Sign in to follow this  
Followers 0
purkmistr

demontáž středového panelu

13 posts in this topic

dokáže mi někdo poradit v rychlosti jak sundat středový panel na peugeotu 306 break? potřebuji rozebrat regulaci ventylátoru (prý to stačí přejet jemnym smirkovým papírem) a vyměnit prasklou žárovku v hodinách a teploměru (jedna strana mi asi nesvítí :o ) stačí čím začít pří demontáži, čím pokračovat a co k tomu budu potřebovat :D

Že by nikdo z 306-kařů tohle nesundával?????? Divný!! Nedávno jsem přidával origo hodiny a ten středovej panel je jenom nacvaknutej.Opatrně z boku od spolujezdce ,dělal jsem to nožem,plochý šroubovák má malou plochu mohl by poškodit-omačkat palubku.Sundáš tenhle kryt a jseš u všeho co potřebuješ.

Původně zaslal: purkmistr

dokáže mi někdo poradit v rychlosti jak sundat středový panel na peugeotu 306 break? potřebuji rozebrat regulaci ventylátoru (prý to stačí přejet jemnym smirkovým papírem) a vyměnit prasklou žárovku v hodinách a teploměru (jedna strana mi asi nesvítí :o ) stačí čím začít pří demontáži, čím pokračovat a co k tomu budu potřebovat :D

S ventilací ti neporadím, ale ten plast kolem hodin je jen nacvaklý, stačí ho něčím podebrat z boků a vypáčit.Já to dělal nožem z jídelní sady.Pěkně jednu stranu a pak druhou a plast vyloupneš.Pak tam jsou dva torxy, tím odděláš hodiny s teploměrem a zezadu jsou dvě žárovičky.Stačí otočit o 90st. v patici a je tvoje :D

a jak se dá dostat k tý regulaci foukaní?ten spodní díl (co sou hodiny a teploměr) vycvaknu a ten horní díl tam drží jak?páč mi ta regulace zlobí (fouká,nefouká)díky

Původně zaslal: Medion

a jak se dá dostat k tý regulaci foukaní?ten spodní díl (co sou hodiny a teploměr) vycvaknu a ten horní díl tam drží jak?páč mi ta regulace zlobí (fouká,nefouká)díky

Podívej se na motorek ventilatoru třeba to budou ojeté uhliky,je to měl taky.

Jinak ten středni díl se da vindat taky jsou tam dva šroubky zezhora,musíš vyndat autoradio mam zato ze jsou i zespoda.

no motorek to asi nebude protože to dělá jenom když dám foukání zvenku.když přepnu(otočim knoflík doleva)tak to de normálně(plinule)

Původně zaslal: Medion

no motorek to asi nebude protože to dělá jenom když dám foukání zvenku.když přepnu(otočim knoflík doleva)tak to de normálně(plinule)

Tak to bude asi opravdu na tom kolečku.

taky si myslim,asi bude vychozený.dá se kdyžtak někde sehnat nový nebo co s tim:myslim