Sign in to follow this  
Followers 0
destiny

Mračítka 406

18 posts in this topic

Ideální sehnat lepící pásku :D Neuvádíš, jakou má Peugeot barvu, ale Papirius dodává lepicí pásky i v různých odstínech. Když tuzing, tak pořádnej ! :D Mračítka = ideální věc, jak si snížit viditelnost v noci s rozsvícenými světly! :cool:

...nehledě na to, že při silniční kontrole si na něm páni policisté smlsnou. Ještě jsem nevyděl mračítka, která by měla atest pro používání na českých silnicích. :)

To už není muj problem jestli nic neuvidí, nebo jestli dostane flastr. ;-) požádal mě jestli by jsem mu je nezkusil sehnat, tak se snažím. :) Já na svým autě žádný mračítka taky nemám :D

Dobře děláš! :super Mračítka ale ještě nejsou tak strašná, alespoň neoslňuje protijedoucí řidiče. Co mě ale osobně s... jsou zatmavené lampy vzadu. Zrovna včera jsem jel za nějakým \"rádoby tunerem\" který měl zatmavené zadní lampy a málem jsem to do něho narval, protože svítilo sluníčko proti a já vůbec neviděl, že brzdí a bliká do prava. :bojim

Původně zaslal: destiny

Dobře děláš! :super Mračítka ale ještě nejsou tak strašná, alespoň neoslňuje protijedoucí řidiče. Co mě ale osobně s... jsou zatmavené lampy vzadu. Zrovna včera jsem jel za nějakým \"rádoby tunerem\" který měl zatmavené zadní lampy a málem jsem to do něho narval, protože svítilo sluníčko proti a já vůbec neviděl, že brzdí a bliká do prava. :bojim

Nejlepsi jsou 120tky + cerny sprej na zadni lampy :D

Původně zaslal: VWGeorge

Ahoj, mam takový problem. Já osobně peugeota nemám (alias napovídá) nicméně můj kolega z práce má 406 Break (říká se tak kombíku žejo :mad: ) a schání přední mračítka, ale na nový model. Neví někdo prosím kde sehnat? děkuji mockrát. :cool::D:papa

[upravil dne 18.9.06 VWGeorge]

Nacpi mu do mřížky citrón, bude se mračit o 406.

Na podobné kraviny zkus autodoplnky.cz

Jestli má kolega 406 novej model, tak to má asi peška - na něj se mračítka nedělali (už to tu kdysi někdo sháněl...) sehnat se daj jenom na starej model...

Ale jak píšou tady výš ... ať se na to ......:papa

Bože mračítka na 406??? to snad néééé :bojim :bojim :bojim tak pěkný světla a dát na to pračítka.... :o :o :grr

Jinak všeobecně, jestli by jste byli tak hodný a psali jen k tematu jestli víte kde sehnat ty mračítka, potřebuju je jen sehnat, nepotřebuju vedět jestli má 406 hezký světla a že je škoda je mračit. Díky moc. :cool:;)

Původně zaslal: VWGeorge

Jinak všeobecně, jestli by jste byli tak hodný a psali jen k tematu jestli víte kde sehnat ty mračítka, potřebuju je jen sehnat, nepotřebuju vedět jestli má 406 hezký světla a že je škoda je mračit. Díky moc. :cool:;)

To bych moc rád, ale k tematu ti ještě napíšu, že podle informací, které mám se na čirá světla nedají koupit homologovaná mračítka, protože zasahují do činné plochy světlometů...