Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co je to za box? kdo zna?


jack

Recommended Posts

Cus

vcera jsem delal brzdy na GTi (znamemu), nove kotouce, desticky, trubicky, kapalinu...

vse v poho, ale jako by posilovac min tlacil.

Na podtlakovou hadici k posilovaco, je jeste odbocka(tenka cerna hadicka) do plastoveho boxu, ten ma jen jeden vstup, pred nim je dalci odpocka a tenka hadice jde do prednich dveri.

Co je to za box, co dela, muzu ho vykostit?

Dikys za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vim, tak velkej sibr (střešní okno) je ovladanej opravdu podtlakem z posilovače brzd.

Těsnost střešního okna je zajištěná tlakem vzduchu.

Pokud se sibrem hejbe - Z těsnění sibru je vysátej vzduch(má menší rozměry), tudíž oknem se dá hejbat (posouvat)

Pokud se oknem nehejbe(zacvakne se ta packa na ovladani) - Do těsnění sibru je přiveden vzduch zpět, těsnění se nafoukne (zvětší) a tím se utěsní sibr.

Takže pokud to vykostis, tak přestane těsnit sibr:D a asi zacne chcat do auta:D.

Pokud se pletu....kamenujte:D

[upravil dne 18/9/06 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Co já vim, tak velkej sibr (střešní okno) je ovladanej opravdu podtlakem z posilovače brzd.

Těsnost střešního okna je zajištěná tlakem vzduchu.

Pokud se sibrem hejbe - Z těsnění sibru je vysátej vzduch(má menší rozměry), tudíž oknem se dá hejbat (posouvat)

Pokud se oknem nehejbe(zacvakne se ta packa na ovladani) - Do těsnění sibru je přiveden vzduch zpět, těsnění se nafoukne (zvětší) a tím se utěsní sibr.

Takže pokud to vykostis, tak přestane těsnit sibr:D a asi zacne chcat do auta:D.

Pokud se pletu....kamenujte:D

[upravil dne 18/9/06 Vopičí]

Ahooj, trochu se pletes, podtlak vysaje vzduch z těsnění (silou) pokud se to vyndá, těsnění se nebude vyfukovat, a okno bude pořád utěsněný, ale půjde hodně těžce otevřít! (ten podtlak je tam jen od toho, aby šlo okno otevřít)

Ale jinak jsi to popsal skvěle!

Ještě pro upřesnění, to těsnění se nenafukuje tlakem! Tim, že do něj po zavření proudí vzduch se akorád těsnění vlastní silou vraci do svýho výrobního tvaru!

[upravil dne 18/9/06 Dakaros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Vopičí: je to presne tak, jak pises:super

jack: kdyz vypnes motor a hned zaklapnes packu sibru (nez utece tlak z posilovace), tak uslysis, jak se tesneni nafukuje

Jinak aspoň u mě tu páčku musim zavřít a otevřít asi 15x než ten podtlak dojde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...