Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posuvné dveře - jak sundat tapecíruňk


Kubis

Recommended Posts

Ahoj.Když jsem jinde psal,že mi v zimě zamrzají posuvné dveře,slíbil jsem si,že je přes léto rozdělám a mechnizmus otvírání ošetřím.Ale ouha :jeden šroubek je schovaný pod popelníkem,druhý neschovaný dole,kryt kolem \"kliky\" otvírání je jen nacvaklý.Ze předu jsou ještě dvě nacvakávátka z tapecíruňku do plechu dveří.Kliku na stahování okna jsem ale nesundal!Na tom jsem skončil,sice jsem tam škvírama svítil ,ale žádná závlačka nebo šroubek - nic.Máte někdo radu nebo zkušenost?P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, zkus ji pomoci nekolika sroubovaku odpacit ode dveri - aspon tak to slo u P309. Zrejme bude jen namacknuta na osicku.

Byl jsem na vrakarne a vyfotil jsem ti rozebrane dvere, ale blbe jsem si to pamatoval - myslel jsem, ze ti nejde sundat klika na otevirani dveri. Ale ta klicka na okno je na jedne fotce taky :-)

post-0-14109594857823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Ahoj.Hold už se vůz přesunuje do kategorie starších a závadiček přibývá.Loni jsem rozdělával kontakty a konektor na pravých zadních dveřích (těleso s kontakty na pružinkách se musí rozlousknout - je to lepené,a pak zase zalepit).Letos na levých,ale stejně to nepomohlo.Občas na mě bliká STOP,že nejsou zavřené dveře.Pak nepomůže ani zamknout klíčem,zase se to samo odemkne.Nejlepší to je na parkovišti,když jdete do práce nebo na nákup!!Kontakty a svorkovnice jsem proměřil,za ty ručím,ale kam to vede dál?Je centrál samostatná krabička,nebo to obstarává řídící jednotka?Pokud vytáhnu příslušnou pojistku od centrálu,tak můžu dveře pozamykat ručně.Je to ale jen havarijní řešení.A nejhorší je,že po dvouhodinovém bádání a čištění přišla žena,prohlásila,že neumím zavřít dveře,nasedla - zavřela a závada zmizela.Co umí ženská ruka,když na "volačo" šáhne,vím ,ale tohle?Dám to do ozdravovny,na to nemám nervy(schéma).P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto jsem resil v zime.sel jsem na to stejne jako ty,ale nakonec to je narazovy vypinac v zamku.takovy maly cudlik,kdyz otevres posuvny dvere,odsroubujes tu podkovu zamku na kastli a... ja ji ustrihl,pac se mi nechtelo shanet takovej blbinec....a tedy nejsou hlidane na dovreni.[ale zamknes auto]:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,neskutečné,tam bych mikrospinač tedy nehledal!!Jedu teď ke slané vodě a nezamčené auto by mi klidu nepřidalo.Ono to totiž občas odemklo i samo.Nejdříve jsem si myslel,že jsem akorát zapomněl zamknout.Teď,když vím kde hledat,to bude i snažší při hledání "boty".Dík.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj.Přidám další zkušenost - nesvítila mi jedna zadní mlhovka.No moc to nepoužívám,ale na STK si na tom mrskají díru.Zhodil jsem tapecíruňk na zadních (5.) dveřích,vyjmu žárovku a ejhle,ona je dobrá.Vemu to zkratkou: po vytažení gumového krku mezi dveřmi a sloupkem byla závada hned jasná.Viz foto.Ještě dodám,že po cestě sloupkem se červený drát změnil na fialový a černý od vyhřívání na bílý!Poškozené jsem opravil a zase svítí.P806

post-0-14109595959927_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...