Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307


destiny

Recommended Posts

Cus lidi, tak za prve chci podekovat za prispevky a jsem rad, ze jsem nasel novy domov na serveru peugeot-club :)

Za druhe uz jsem domluveny s kamosem, ktery je majitelem firmy na tuning, auto-hifi a zabezpeceni, ze se na to moje auto mrkne a rovnou ho asi precipujeme. Uz 300sedmicek delal asi deset a bez problemu. Co jsem treba nevedel je to, ze po precipovani i o malinko spadne dolu spotreba. Nejsem zrovna moc technicky typ a v aute jsem rad, ze vymenim svicky :) BTW: nemel by nekdo zajem o ten original kazetak co se montuje do 307 vc. repraku? Do budoucna bych chtel vymenit muziku, protoze to, co je tam z vyroby se fakt neda poslouchat (mozna tak jen dopravni zpravodajstvi) Asi si sezenu original CD prehravac a zbytek bude mit nastarosti kamos, aby to dal dohromady. Jeste k te muzice, nevite o nejakem vyrobci, ktery by delal designove prehravace primo pro peugeoty, jako treba SONY a VW kolekce s modrym displayem??? Chtel bych nejake CD ve stejne stribrne matne barve, jako je stredovy panel u 307. Zatim diky. Jarry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...

Zdárek 307sedmičkáři. Brouzdám po netu a našel jsem jednu vcelku pěknou 307 tak mi to nedalo abych Vám ji neukázal.

PS: Inspirace pro Vás, ale nejsem si jistí jestli ji už někdo na stránky nedal. Tak pokud by tu už někde byla tak tento odkaz smažu.

307front.jpg:papa

307side.jpg

307rear.jpg

:papa:papa:papa:papa:papa

[Editován dne 29/12/04 Tazman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...