Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 405Mi16


Huhlanek

Recommended Posts

Cauky peugeotaci!!! Jsem pravdepodobným budoucím majitelem 405Mi16, ale na par veci bych se zeptal (prominte mi moji nezkusenost): 1. Nasel jsem inzerat, kde byla nabízena Mi16ka 4x4. Je lepsi dvoukolka, nebo ctyrkolka, pripadne, jaky jsou u ni problemy? 2. Ma cenu kupovat Mi16ku, kde je najeto cca 150000 km? Je to prilis riskantni, nebo ten motor jeste nejaky ty km spolkne? 3. Jaka je pumerna spotreba tohohle motoru? Samozrejme, kdyz ma najeto pres 100000 km? Tak mi prosim nekdo poradte, ja to auto mooooooc chci!!!! Dik predem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. 4x4 je sqjela vec v zime, ale odmeni se ti trochu vetsi spotrebou nez predohrab. U 4x4 je uplne jkinak udelana zadni naprava - hydraulicka (neco podobneho jako je Citroen) a je udelana tak, aby se neponoroval zadek pri zaberu... Mooooc pekna vecicka :) Pruser je, kdyz se podela neco na te naprave . to je pak na mašlu....ale nechci te strasit.....muzes natrefit na dobrej kousek......

2. 150tkm neni zas tak moc na normalni motor, ale na Mi16ce bych se asi rozmýšlel... Tyhle auta casto dost trpi nesetrnym zachazenim.... kdo by odolal skoro 160 kobylkam, ze? :D ALe taky to muze byt auto od nekoho, jako je Masinka :) ten s tim jezdi slusne, stara se o nej (i kdyz obcas koukne co se deje v trave kolem cesty :D:D:D:D)

3. spotreba j eod asi tak 7 l/100 az do XXX podle stylu jizdy :) prumer bych tipl na 8-10l.....u 4x4 je nepatrne vetsi....

4: pokud to auto mooooooooooc chces, tak do nej jdi... pokud to nebude vrak, tak ti muze nabidnou dobrou sluzbu.....:)

PEUGEOTUM ZDAR!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Kolega pred 12 lety mel novu MI16 x 4. Bombove auto - jeli jsme dve auta do Monako a zpet (druha byla Mazda 626 s 2.5 litrem). Po dalnici na rovince byla jednoznacne rychlejsi co do akcelerace a nejvyssi rychlosti Mazda (230 km/h na dalnici mezi Milanem a Torinem), ale podstatne jistejsi pri brzdeni v rychlosti byl pazout, Mazda si vzdycky zatancovala zadkem. Take na klikatych silnicich si 405 prisla na sve a byla jistejsi. No, a bacha na Lambda sondu ci jak se to jmenuje, stoji to mraky :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar.

Ja Mi16 mam už přes 2roky a jsem s ním naprosto spokojený.

Jinak co se týká spotřeby je to podle stylu,ale vpohodě se s ním dá jezdit kolem 8.5- 9litrů když jezdíš normalně svižně.

Jinak moje minimální spotřeba je kolem 7litrů/100km.

Každopádně jestli ti můžu doporučit,tak bych spíš asi předokolku, je s tím méně starostí.

I když v zimě je lepší 4x4 o tom neni pochyb.

Jestli jí koupíš tak pak dej vědět a nějaký fotečky a podrobnosti.

:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kilometru se neboj, ja jsem mel na tachaci, kdyz jsem Micko prodaval 220000 a kdo vi kolik tam bylo jeste pred tim a motor nevykazoval zadny znamky unavy nebo opotrebeni, takze 150000 neni moc, ale pocitej s pretocenym tachometrem, takze skutecnost bude asi jina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Huhlanek

Cauky peugeotaci!!! Jsem pravdepodobným budoucím majitelem 405Mi16, ale na par veci bych se zeptal (prominte mi moji nezkusenost): 1. Nasel jsem inzerat, kde byla nabízena Mi16ka 4x4. Je lepsi dvoukolka, nebo ctyrkolka, pripadne, jaky jsou u ni problemy? 2. Ma cenu kupovat Mi16ku, kde je najeto cca 150000 km? Je to prilis riskantni, nebo ten motor jeste nejaky ty km spolkne? 3. Jaka je pumerna spotreba tohohle motoru? Samozrejme, kdyz ma najeto pres 100000 km? Tak mi prosim nekdo poradte, ja to auto mooooooc chci!!!! Dik predem. ;)

Nemam skusenosti z 4x4,,, kazdopadne som kupil do mojho Peugeota 405 SRi,,, motor Mi-16 a mozem potvrdit,, je z neho zihadlo,,, mal najazdenych nejakych 180 000km,,, u byvaleho majitela presiel mensou opravou (gumicky na ventiloch,, tesnenie pod hlavou, atd),,, na 2000km zere 2 dcl oleja,,, a spotreba je od 7,2 do 8,5 l/100km. Momentalne este riesim prevodovku 6 - kvalt z P 306,,, potom to bude cool

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...