Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žhavici sviečky


dracik

Recommended Posts

nazdar.minulu zimu mi auto v tych tuhych mrazoch nešlo naštartovať.kolega mi radil aby som si vymenil sviečky.

ale ake?brisk alebo bosch.

brisky su lacnejsie ale kvalita je ta ista.ze sa to všetko vyraba na jedno stroji, len brisky cez den a bosch v noci:myslim

co vy nato?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

dnes ráno -10 a nastartoval jsem asi na 5tý pokus, na horách minulý rok jsem při -17 nenatočil a myslel jsem že zamrzla nafta (odpoledne při -10 to chytlo)

no a hádejte čím to bylo - ani jeden žhavič nežhavil, všechny 4 Boshe v háji, divím se že to vůbec chytlo.

je fakt že jsem je nikdy nekontroloval, vždy to chytlo bez nějakých problémů akorát od -8 to šlo hůř (2x 3x..5x)

koupil jsem Denso za 1400Kč, už se těším jak to zítra půjde na drc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kupoval nejake talianske, este pozriem mam krabicku bv kufri, mal sa 2 uplne mrtve a teraz startuje super. Sa to neda porovnat, inak sada (4ks) ma stala 16 eur. Co je pri cene bosha, 10 eur dost uspora, som zvedavy kolko vydrzia.

4ks za 16 ojro? to jsou voskové? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není Bosh jako Bosh stejně jako Michelin a jiné značky.

z jedné linky to jsou super kusy a z jiné šmejd.

je fakt že všichni na ně nedaj dopustit a do VW a Škody nekupují nic jiného, já chtěl taky koupit hned Boshe, ale řekl jsem si proč nezkusit něco jiného.

Denso jsou Japonci ale třeba je bouchaj v Číně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim... takze takto minuly rok som mal problem so startovanim ale prezil som to cez leto v pohodke a prisla tato zima... -10 a musel som startovat aj na 3x cize nieco nebolo dobre. Baterka nova tak som si objednal zhavice bosch stare som skusal a nesiel ani jeden :-D teraz? -21 a auto na 1x startuje :-) zijem v \"horach\" podtatranska oblast a posledne dni tu je vzdy okolo 20-tky a vzdy startujem na 1x... a SYRO keby som vedel ze dokazes zohnaz zhavice bosch 4ks za 1200 tak by som sa ti ozval ;-) ja som si ich kupoval po znamosti so zlavou a dal som za ne 60€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...