Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Max.rychlost


Medion

Recommended Posts

Původně zaslal: Devilstorm306

2orgacek:A proč zkoušíš top speed s plně naloženym autem? Mimochodem s 306 1.6 mam občas tu čest a těch 200 respektivě 195km/h maximálně ve snu, a potom se ještě člověk probudí celej spocenej. Nebo si jel z kopce a do zad ti foukal vítr...

spocenej sem byl ale 190km/h jsem taky jel.. :D ale je fakt ze sam a ne v peti lidech..:aut takze zadny sny... spotreba mi sla neco pres 10l :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

jo jinak organacek ma 1.6 8V 65KW viz prispevek na prvni strane.. ;) takze sorry ale tohle ti fakt nezeru..

třeba by dala těch 195km/h ale asi tomu musl nějakej ten kilák stát na podlaze.já dal s kadettem taky 190km/h a byla to 1.6ka 4kvalt.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže abych vše upřesnil mám 1,6 65 kw, v pěti jezdím proto že jezdím do školy do Praglu a vždycky plný, jinak se na dálnici sám nedostanu a úsek kde jsem to jel je 66 km D1 kde je to trochu z kopečka, ale 195 tam bylo, příště vyfotím. A lidi v autě moc nadšený nebyli no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2oni: jeste jsi to nezkousel, ale jel jsi 175?? no, to jsi uz asi tak nekde na konci... ;)

protoze si myslim ze by to jeste slo!!osobne jsem nepocital ani s touhle rychlosti,ale jak pisou jini,ale co,z A doB se dostanu tak co!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: domikra

tak se domluvte a objednejte si policajty,nebo si zjistěte kde zrovna měří a oni vám to řeknou přesně,nejlepší by to bylo dvě hlidky po sobě aby jste to měli pozichrovány........poldové budou jenom :potleskrády

Za paušál 1000,-Kč.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D + samozřejmě foto a dosažená rychlost.:D:D:D:D:D:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Takže abych vše upřesnil mám 1,6 65 kw, v pěti jezdím proto že jezdím do školy do Praglu a vždycky plný, jinak se na dálnici sám nedostanu a úsek kde jsem to jel je 66 km D1 kde je to trochu z kopečka, ale 195 tam bylo, příště vyfotím. A lidi v autě moc nadšený nebyli no.

66km? To je exit Loket, tam to znám moooc dobře :) Akorát nevim, že by to byl malej kopeček, nezdá se to ale stoupák je to docela velkej a hlavně dost dlouhej. A jestli ti foukal do zad ten vítr a všichni pečlivě šlapaly (asi strachy:D ) tak to mooožná i těch 195 být mohlo s vypětím všech sil. Ona z kopce ta hmotnost pomáhá ne? :aut:D Jen já tam maximálku nikdy nechtěl testovat, protože na konci tý rovinky hnízdí v tom bílym baráku policejní ST220 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devilstorm306

Původně zaslal: Medion

třeba by dala těch 195km/h ale asi tomu musl nějakej ten kilák stát na podlaze.já dal s kadettem taky 190km/h a byla to 1.6ka 4kvalt.

Kde v ČR všichni berete ty dlouhý rovný kopce s nebezpečnym klesáním? :D

OT: Potomci lidí je fakt dobrej film :)

Hele já trochu nechápu tu histerii kolem zkoušení co to jede..

teda kromě střepů, co maj tendenci se rozpadnout a nebrzděj. Nevím, jak kdo, ale já jezdil kolem 200 naprosto běžně a jediný vážný nebezpečí bylo, že mě při tom změřej.

Vlastně nedavno mě vyplašil jeden kamarád, co si na HDi dal turbo, co zrovna bylo při ruce, když sem z něj lámal jaký, tka neví, a když teď zkoušel maximálku, tak tachometr ulazoval na písmoeno D na nápisu VDO. To celkem chápu, že na to už 306tka postavená moc není a bez zalších ´´uprav je to adrenalin a psychopacie. Některá auta si potřebují dlouhé kopce na dosažení maximálky...

Já prostě jedu 130, počkám na rovinu, sešlápnu plyn.. 150 je tam hned, pak je trochu díra ve výkonu a pak se prostě ručička vydá na cestu k 220ti. a někde cestou se zastaví, podle kvality nafty, co sem vzal. Když se nezastaví, tak mám radost. žádná hrůza, žádné klepání, nic, prostě to drží na silnici, trochu je slyšet motor, brzdí to dostatečně a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Predevsim je relativni podani kazdeho jakym zpusobem pripadne lehkosti se na ty 2 kila dostane.. :potlesk to si pak clovek misty pripada ze jeho GTi-6ka nema proti nikomu sanci haha neni nad subektivni osobni porovnani ;) (a to nemluvim jen o maximalni rychlosti)

přesně tak.s tátovim fordem 1.4kou sem taky udělal 190 ale ta doba.zkoro každý auto dá 2 kila ale jedno to dá za 20 sec a jiný za 20 min.tak si to myslel že
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Hele já trochu nechápu tu histerii kolem zkoušení co to jede..

teda kromě střepů, co maj tendenci se rozpadnout a nebrzděj. Nevím, jak kdo, ale já jezdil kolem 200 naprosto běžně a jediný vážný nebezpečí bylo, že mě při tom změřej.

No já to myslel jako vtip ;) Když si tu dokazujou že jedou 190 a druhej 195. Já mam GTi-6 přes rok a ještě jsem nikdy neměl nutkání jí vyždímat co to dá. Jo, přes 200 jsem párkrát jel, ale to když to dovolili podmínky. Myslim, že pak je to docela slušnej fofr, a nerad bych se v takový rychlosti dopustil nějaký sebemenší chybky, mam se rád... Prostě mi stačí, že to celkem dobře jede, zatačí to, brzdí to. A do hospody nechodim, abych se s někym musel hádat komu to jede víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...