Péťa

16. sraz - Červený Kostelec 2006 - výsledky

10 posts in this topic

Zakládám nové téma, kde bych chtěl postupně zveřejňovat výsledky ze srazu v Červeném Kostelci. Doufám, že se to zde nezvrhne a nestane nepřehledným, jak poslední dobou bývá zvykem :D

Fotečky dílů:

dil_1.jpg

dil_2.jpg

dil_3.jpg

dil_4.jpg

dil_5.jpg

dil_6.jpg

dil_7.jpg

dil_8.jpg

dil_9.jpg

Uff, je v tom trošku chaos, snad se zorientujete. Na fotografiích chybí \"kulový kloub\", ten jsem zapomněl vyfotit. Byl totiž tak malý, že jsem při focení myslel, že odpadl od něčeho většího a něvěděl jsem od čeho :D Holt, odborník :aut Proto dávám auti do servisu.

Podle podkladů, které mám od Jepíka, správné odpovědi (bez ohledu na výše zveřejněné fotografie) jsou:

1. Starter

2. Alternátor

3. Tlumič pérování

4. Čerpadlo servořízení

5. Podtlakové čerpadlo

6. Kulák

7. Viskozní spojka

8. Naftové čerpadlo

9. Spojka

[upravil dne 15.9.06 Peta]

Týden mého hájení utekl jako voda :D a tak jako první vlaštovku dávám v excelu zpracované časy jízdy zručnosti. Z tohoto času se vycházelo pro celé hodnocení orienťáku. Pro úplnost dodávám, že pořadí a celkový čas v tabulce jsou už za celý orienťák (po započítání všech úkolů), nepředělával jsem se s tím jen na jízdu zručnosti...

Jízda zručnosti.pdf

tomyka: otázky nějaké byly, ale jiného rázu, než na Šebetově ... :-D ale každopádně se jela zase zručka a ta mi (s Vertexem) zase vyšla :super

Jinak 6 místo je skoro stejný, jako 10tý ... takže v podstatě nekolísavý výkon:super

Původně zaslal: Neon

Péťo ... číslo 6 nebude kulák:myslim

Tak ať si to ujasníme :D - co je na fotce č.6? Začínám mít podezření, že jsem tam splácal dvě různý věci do sebe :aut