Sign in to follow this  
Followers 0
Medion

P306-nádrž

13 posts in this topic

mám asi nejspíš lamerskej dotaz,ale jak velkou nádrž má 306 1.8 16V rv 2000 :myslim na kolik litrů benzínu,potřebuju to přesně.díky:papa

zdravím,taky to nevím přesně ale myslím si že 65 litrů.Jednou jsem tankoval a ukázalo mi to 61 litrů a rezerva mi předtím svítila hodně dlouho

no teď sem se díval do servis.knížky a tam píšou přibližně 60 litrů,takže jestli si tankoval 61litrů,tak to už si asi jezdil na výpary...:D a rezerva je 6 litrů.

tak ten litr neni o moc víc.já nikdy nebyl tak nasuchu.když začne svítit hladové oko tak tankuju.pač pak u dna to může sebrat nějakej bordel a je vyděláno.udělalo mě to u bejvalej 405 a museli mě odtáhnout do servisu a tam zjistili že mám ucpanou jednu vstřikovací trisku takže mě to stálo 1000 peněz a od tý doby radči natankuju dřív abych zase tak nějak nedopadl

v pondeli jsem do toho na benzine nalil 63 litru. a to jsem radeji skoncil sam pac hadice vubec nesignalizovala, ze by nadrz byla plna :o ... pro jistotu jsem se pak podival do kufru jestli tam neni mokro, buhvi kam ten benal natekl :D:aut

Původně zaslal: orgacek

No vidite, v manual u je asi 60 litru+rezerva 6 litru

ja myslel, ze rezerva je zapoctena v 60 litrech.

Koupil jsem nedávko 1,6 z 98 a mám nádrž na 60l, a při zbylých 7litrech začíná svítit rezerva (chybí 53l do plné)...a dá se natlačít necelých 62 litrů...ale cena :o:o

Původně zaslal: chechet

v pondeli jsem do toho na benzine nalil 63 litru. a to jsem radeji skoncil sam pac hadice vubec nesignalizovala, ze by nadrz byla plna :o ... pro jistotu jsem se pak podival do kufru jestli tam neni mokro, buhvi kam ten benal natekl :D:aut

No to sa mi stalo niečo podobné...tankoval som do plna a že je plná nádrž ma upozornila až mokrá nohavica.Dali mi potom 50% zlavu.