Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dexon


Fusion

Recommended Posts

Máte někdo zkušenosti s repro Dexon?

Dostal sem krásnej katalog zboží, mají tam pěkný a kvalitně vypadající autohifi za rozumný ceny.

Je mě hlavně o \"vyšší řadu\" repro.

Jinak doplňky a blbosti okolo instalace mají za mnohem lepší ceny než za který sem do teď kupoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Dexon byla vždy zvučná značka kvality ...

Ale znáš zdejší forům ... Helix je prostě Helix :mrk

někteří totiž vědí co říkají někteří ne :roker

nějakej čas jsem měl kompa i koaxi dexon s pokovenou membránou protože nebyli peníze, ale když jsem pak porovnal s helix blue tak jsem se s dexonem rychle rozloučil...;)

co se kvality týče tak bych snad ještě našel i fotky jak dexony vypadají po čase: odlepené závěsy, zkroucené a popraskané měmbrány.......:o:o:bojim:bojim prostě sh*it materiál, nikdy více:aut

[upravil dne 14/9/06 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: TiborTeam

Dexon byla vždy zvučná značka kvality ...

Ale znáš zdejší forům ... Helix je prostě Helix :mrk

někteří totiž vědí co říkají někteří ne :roker

....

Psal jsem \"byla\" .... před xx ... 15-20 lety .... z doslechu ... používal je kámoš v kapele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion:

ty RF pokud jsou do ozvučnice tak v platě moc hrát nrbudou, chtělo by to bud jim dodelat z druhé strany zbytek ozvučnice nebo se poohlédnout po něčem co je freeair tedy do plata. nebo helix W8 :mrk a dobělat box.

ty helix, muj osobní názor je že jsou dost drahé myslím že za 4500 je lepší koupit třeba Canton QS 2.16, holt jediné helix co nedoporučuji, ne že by nebyli dobré ale drahé.

čím to vlastně budeš krmit? a co že to máš za přední helix?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: TiborTeam

Dexon byla vždy zvučná značka kvality ...

Ale znáš zdejší forům ... Helix je prostě Helix :mrk

někteří totiž vědí co říkají někteří ne :roker

....

Psal jsem \"byla\" .... před xx ... 15-20 lety .... z doslechu ... používal je kámoš v kapele.

neber si to nějak osobně ;), ale přesně takhle vznikaj pomluvy, jedna babka povídala......tak to bude pravda, honem to říci dál:aut uvědom si že tím co jsi napsal mužeš někoho vést k tomu že to koupí a pak spláče, a pak se vymluvit na to že to někdo říkal mi nepříjde fér. To že je někdo používal v kapele, no budíš, tesla dělá také dobré repro co se tíče domácího hifi ale do auto to prostě není, není to na to stavěné a nevytrží to výkyv teplot atd počasí, dexon dělá celekm velký sortiment a do domácích věcí bych třeba i šel ale do auta už ne. :papa

napsal jsem to hlavně kvuli té poznámce: \"Ale znáš zdejší forům ... Helix je prostě Helix\" protože to lze brát jako že nic jiného neznáme a vnucujeme pořád to samé........ale tak to není :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Fusion:

ty RF pokud jsou do ozvučnice tak v platě moc hrát nrbudou, chtělo by to bud jim dodelat z druhé strany zbytek ozvučnice nebo se poohlédnout po něčem co je freeair tedy do plata. nebo helix W8 :mrk a dobělat box.

ty helix, muj osobní názor je že jsou dost drahé myslím že za 4500 je lepší koupit třeba Canton QS 2.16, holt jediné helix co nedoporučuji, ne že by nebyli dobré ale drahé.

čím to vlastně budeš krmit? a co že to máš za přední helix?

Přední Helix MKII 62.

Chtěl bych určitě aji koupit zesík na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Přední Helix MKII 62.

Chtěl bych určitě aji koupit zesík na to...

předpokládám že blue 62 :D,

tak asi tahle, osobně bych lepší kompa dal dopředu ne dozadu (poslocháš totiž hlavně přední) takže bud kopit nějáké lepší mít je na zesík a prohodit to, nebo pokud pojedou na rádio tak koupit ty samá a ušetřené peníze investovat do lepšího zesíku a subu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: TiborTeam

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: TiborTeam

Dexon byla vždy zvučná značka kvality ...

Ale znáš zdejší forům ... Helix je prostě Helix :mrk

někteří totiž vědí co říkají někteří ne :roker

....

Psal jsem \"byla\" .... před xx ... 15-20 lety .... z doslechu ... používal je kámoš v kapele.

neber si to nějak osobně ;), ale přesně takhle vznikaj pomluvy, jedna babka povídala......tak to bude pravda, honem to říci dál:aut uvědom si že tím co jsi napsal mužeš někoho vést k tomu že to koupí a pak spláče, a pak se vymluvit na to že to někdo říkal mi nepříjde fér. To že je někdo používal v kapele, no budíš, tesla dělá také dobré repro co se tíče domácího hifi ale do auto to prostě není, není to na to stavěné a nevytrží to výkyv teplot atd počasí, dexon dělá celekm velký sortiment a do domácích věcí bych třeba i šel ale do auta už ne. :papa

napsal jsem to hlavně kvuli té poznámce: \"Ale znáš zdejší forům ... Helix je prostě Helix\" protože to lze brát jako že nic jiného neznáme a vnucujeme pořád to samé........ale tak to není :roker

Tak tak, dexonu uz odkroutilo, i kdyz tam ted maji i 60% slevy, protoze to nikdo nekupuje... Shodou okolnosti jsem v dexonu tento tyden byl a ochota prodavace.... :bojim Nejsem v elektru lamka, ale ON je hlavni kapo a vsecko vi nejlip :D Uz tam nepachnu :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...