Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SRAZÍK KRUŠNÉ HORY - pár změn


Vertex

Recommended Posts

Zamluvil jsem předběžně jeden 6ti lůžkový pokoj a jeden dvoulůžák.

Počítám ale, že Garfiel s Odie a PetaV pokud přijede s přítelkyní, budou chtít spát ve dvoulůžáku, tak tam ještě jeden zejtra rezervíruju.

Jinak pro spící v 6tilůžáku je cena za noc + snídani 200,--

Dvoulůžák vychází se snídaní na 650,--

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,tak jak to vypadá tak snad bude dost lidí aby se to mohlo uskutečnit,já mimo svýho pantáty (a jeho veterána ) řeknu ještě Levisovi (taky P 406 ),všichni jsme z Kadaně,takže ubytování ani nepotřebujem,múžem přijet i odjet podle potřeby,je to kousek.Jen s tím pantátou jsem ještě nemluvil,je to vášnivej chalupář takže víkendy většinou tráví na chalupě,ale myslím že tohle si nenechá ujít. Peugeotům zdar zdar zdar !!!:potlesk:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spartakus

Čau,tak jak to vypadá tak snad bude dost lidí aby se to mohlo uskutečnit,já mimo svýho pantáty (a jeho veterána ) řeknu ještě Levisovi (taky P 406 ),všichni jsme z Kadaně,takže ubytování ani nepotřebujem,múžem přijet i odjet podle potřeby,je to kousek.Jen s tím pantátou jsem ještě nemluvil,je to vášnivej chalupář takže víkendy většinou tráví na chalupě,ale myslím že tohle si nenechá ujít. Peugeotům zdar zdar zdar !!!:potlesk:super:papa

Pokud ještě někoho \"přihlásíš\", potřebuju nutně vědět, jestli chcete ubytování nebo aspoň večerní masíčko na grilu. Thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spartakus

Čau,tak jak to vypadá tak snad bude dost lidí aby se to mohlo uskutečnit,já mimo svýho pantáty (a jeho veterána ) řeknu ještě Levisovi (taky P 406 ),všichni jsme z Kadaně,takže ubytování ani nepotřebujem,múžem přijet i odjet podle potřeby,je to kousek.Jen s tím pantátou jsem ještě nemluvil,je to vášnivej chalupář takže víkendy většinou tráví na chalupě,ale myslím že tohle si nenechá ujít. Peugeotům zdar zdar zdar !!!:potlesk:super:papa

No já doufám, že se s tím veteránem objeví! To by bylo dlouhé čekání na příští rok, protože přes zimu veteráni nejezdí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Po dnešním rozhovoru s Helčou mi byla účast na tomto klání doporučena!!!!!!!!!!!!!

(nevím, jak to mám chápat, ale prej si ode mě ráda odpočine)

takže se hlásím i na ubytování

Thanks

Tak to je supr :super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Spartakus: OK, ubytování pro Tebe a kolegu nezajišťuju, pouze večerní žravné. (kdybys byl pak náhodou jiného názoru, možná by se to dalo nějak domluvit):super

To Medvěd: OK, počítám s Tebou :super Možná Tě Šoupnu ke Kocourovi s paní Kocourovou:D

[upravil dne 23/9/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

...

To Medvěd: OK, počítám s Tebou :super Možná Tě Šoupnu ke Kocourovi s paní Kocourovou:D

[upravil dne 23/9/06 Vertex]

Vertexi, na to pozor, oni ty zvířata ... Vždyť si to vem, jak by se mohl nepěkně poprat Medvěd s oranžovou kočkou... Vlastně se dvěma. Myslím to tak, že ve zvířecí říši by to byl pro Medvěda lehký boj až by chlupy lítali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, je 25. 9. a s účastí to vypadá zatím asi takhle:

Ubytovaní:

John, Bohouš 205 GTi + bratři ??? - 4 lůžák

Garfield + Odie - 2 lůžák

PetaV + 1, Medvěd - 3 lůžák

Vertex, Neon - 2 lůžák

Složení spáčů na pokojích se může samozřejmě klidně změnit, návštěvy po večerce jsou zakázány

Bez ubytování:

Marcel 505, Spartakus, Levis, možná pantáta :D

Co se týče večerního stravování - rožnění masa:

bude k dispozici gril (plynový nebo na dřevěné uhlí - záleží na nás/vás). Grilování je zcela v naší režii, takže si můžete své masíčko ukuchtit sami :cool:

Jen vás žádám o vyjádření, jestli mám nějaký ty flákoty koupit a naložit (také kolik kg):), nebo si každý přiveze masíčko sám dle vlastního výběru a naložené dle vlastního receptu.

[upravil dne 25/9/06 Vertex]

[upravil dne 25/9/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrzí mě to, bohužel ten víkend slavíme dvoje narozky...což nemůžu chybět...bohužel jsem jedna z těch co zas budou o rok starší...

Tak si to tam parádně užijte...v těch končinách jsem nebyla, termín by byl super, kdyby to nebylo v řijnu...

Tak příště...

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešní rozmluvě s pořadatelem závodů musí dojít k několika malým změnám.

Vše bude během několika minut opraveno v prvním příspěvku.

Nebude vás to stát ani Km navíc, mění se jen místo ubytování, trať závodu. Časový plán už je taky pevnější a přesnější

[upravil dne 25/9/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...