Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Přišel jste už někdo o body???


Medvěd

Recommended Posts

Já dnes (13.9.) na silnici č.7 kousek před Lounama ve směru od Slaného (táhlé stoupání, dva pruhy nahoru, nahoře pumpa + RADAR). Naměřili mi na 90 - ce 106 a dostal jsem 500,- Kč příspěvek do státní pokladny + 2 body - doufám, že ODS brzo prosadí zvýšení bodů z 12 na 18 (nechápu, koho jsem tam takovou rychlostí mohl ohrožovat, ale je fakt, že jsem víc než 90 měl, tak jsem se ani nedohadoval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: boltn 406

raspa: to si budeš muset zajit na magistrat tam ti to řeknou.

Medvěd: tos měl štěstí zákon udáva za tento přestupek pevně stanovenou častku 1000,.Kč. panové asi nečetli novej zákon:D:D

kámoš právě říkal že blbě zaparkoval na městě a když vylízal tak ho obrali o 300 , a o bodech prý nebyla řeč (pak přeparkoval) tak mě zajímalo jestli dostane i nějaký body. Jinak na magistrátě vysedávat nehodlám , nic jsem neproved - tak jsem snad i bez bodu :D , ale v dnešním světě si nemůže být nikdo jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: boltn 406

raspa: to si budeš muset zajit na magistrat tam ti to řeknou.

Medvěd: tos měl štěstí zákon udáva za tento přestupek pevně stanovenou častku 1000,.Kč. panové asi nečetli novej zákon:D:D

kámoš právě říkal že blbě zaparkoval na městě a když vylízal tak ho obrali o 300 , a o bodech prý nebyla řeč (pak přeparkoval) tak mě zajímalo jestli dostane i nějaký body. Jinak na magistrátě vysedávat nehodlám , nic jsem neproved - tak jsem snad i bez bodu :D , ale v dnešním světě si nemůže být nikdo jistej

kamoše můžeš uklidnit žádné body nedostane, ale mohl dostat flastr až 2000,.Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Ve městech bodový systém naprosto schvaluji i ve stávajícím stavu! Na dálnici mi 130 docela trápí. Vyloženě se při té rychlosti v autě nudím a moje pozornost je tak na 50% než by byla při 180.

Jo? A věřil bys tomu, že jsou taky tací, kteří by to brali naprosto přesně naopak? Že ve městě je nejvíc nesmyslů, kdežto dálnice jim je u pr...? A věřil bys tomu, že jich bude dokonce o řád víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Ve městech bodový systém naprosto schvaluji i ve stávajícím stavu! Na dálnici mi 130 docela trápí. Vyloženě se při té rychlosti v autě nudím a moje pozornost je tak na 50% než by byla při 180.

Tohle znám, stačí mi jet za někým ve městě 40 a méně a už si málem podávám polštář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tak maně vzpomínám na Costa Ricu, kde před nějakými 9 lety šlo měření policejních radarů dokonce k ústavnímu soudu. A soud rozhodl, že skryté měření je nezákonné. Od té doby tam mají policisty měřící rychlost pouze z dálky dobře viditelné, ruku s laserovou pistolí namířenou k silnici. Schovávat se nesmějí. Škoda, že když už naše země stejně přebírá mnoho a mnoho věcí z ekonomického a politického života Latinské Ameriky, tak zrovna tohle nepřevzali... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Tak si tak maně vzpomínám na Costa Ricu, kde před nějakými 9 lety šlo měření policejních radarů dokonce k ústavnímu soudu. A soud rozhodl, že skryté měření je nezákonné. Od té doby tam mají policisty měřící rychlost pouze z dálky dobře viditelné, ruku s laserovou pistolí namířenou k silnici. Schovávat se nesmějí. Škoda, že když už naše země stejně přebírá mnoho a mnoho věcí z ekonomického a politického života Latinské Ameriky, tak zrovna tohle nepřevzali... :roll

to by stejně nepomohlo. co mám zkušenosti tak lidi jedou rychle i když je policejní auto vidět na 300 m.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Mno, včera na mě čuměli radarem v Pardubicách. Na \"40\" jsem jel necelý pade, ale nezastavili mě - buď jsem nebyl dostatečně nebezpečný, nebo mi přijde fotečka. :nevim

Řekl bych že ti nepříjde nic.Oni to zase většinou tak strikně nehlídají ty rychlosti co jsem poznal.Na 90 jsem jel 100 a policajt mě ani nezastavil i když jsem projel kolem radaru a ani foto nepřišlo.Na druhou stranu jsou mezi nimi i aktivní soudruzi,kteří ti skáčou před auto při každé příležitosti,ale jak to vidím tady u nás na Moravě tak o Kryštofovi se dozvím vždycky až ze zpráv,na silnici policajta nepotkáš.A pokud potkáš tak jsou zajetí někde bokem a vesele chrápou v autě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těsně - odpustili mi na jeden zátah +8 km/h :aut a nerozsvícená světla (zrovna jsem si ten den říkal, že kašlu na automatiku).

Číhali hlavně na motorkáře, jako každý rok. Výpadovka z Brna na Ivanovice - 3 pruhy svedou do jednoho, aby jim někdo neušel a vytvoří superšpunt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja dostal pokutu 200kc za sjetou pneumatiku na privesnem voziku a rikal mi ze dnes to bude bez ztraty bodu. Auto mi kontroluji pomalu kazdych 14 dni a nikdy na nic neprisly. Ted jsem jel ale s vozikem tak konecne na neco prisly. No a to me jeste odstavovaly na zastavce a to by me zajimalo jestli vubec muzou udelat, jelikoz na zastavce se zastavit nesmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...