Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Natural 95 za 28,50 Kč


Marcel505

Natural 95 za 28,50 Kč  

  1. 1. Natural 95 za 28,50 Kč


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jel jsem teď párkrát okolo pumpy, a třeba JETka u nás má Nat 95 za 28,50 Kč. Další pumpa kousek od ní taktéž. Je to normální? Prosím hlasujte v anketě.

Kdybych včera neviděl zprávu, že benzín klesl pod 31 Kč, tak bych to sem nedal. Je to tím, že skončili prázdniny a nebo mám věřit tomu, že ceny jsou dle dodávky, jak říkala příjemná obsluha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jáneví mě se na tom nezdá nic divnýho protože cestou do kostelce jsem potkaly i benzín o 2k levnější než u nás, ale byly tam i takový akce že dvě bezinky staly naproti sobě a meli mezi sobou rozdíl i korunu.:myslim

ale kamoš kterej místo na orienťák jel do zoo do dvora kálové tak říkal že potkal benzinku kde meli natural 95 za 27,80:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co rikaj ve zpravach je prumerna cena takze kdyz na d1 maj vsechny pumpy 33 kc

tak pak muzou mit nektere za 28.50 vubec bych se toho nebal to ze maj 2 benzinky blizko sebe stejne ceny taky neni ni neobvykleho tadyhle na Bohdalci jsou 4 pumpy v okruhu jednoho kilometru[coz je tedy taky ulet] a ceny se lisi pouze o halere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...