Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aky pouzivate operacny system?


skupko

Aky pouzivate operacny system?  

  1. 1. Aky pouzivate operacny system?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

XPčka udělaly z mýho PIII 450MHz totální raketu oproti W98.

Virtuální paměť je vyborná věc.

Používám bez problému nejnovější verze programů (Photoshop, Flash, Office 2003) a rychlost vypalování CD a DVD se dvojnásobila.

Býval sem zastáncem W98 ale už ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

XPčka udělaly z mýho PIII 450MHz totální raketu oproti W98.

Virtuální paměť je vyborná věc.

Používám bez problému nejnovější verze programů (Photoshop, Flash, Office 2003) a rychlost vypalování CD a DVD se dvojnásobila.

Býval sem zastáncem W98 ale už ne...

...pre zaujimavost mne sa podarilo vytunit WinXP na notebooku PII 366MHz, 128MB RAM...po starte bolo obsadenych 101MB RAM, na pracu to velmi nebolo, ale bezalo to :D a aj s dialup pripojenim na Internet! :aut

No a po upgrade RAM na 256MB je to raketa....nic viac na kancelarsku pracu netreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Doma a hlavní OS je XP ... ale mám pc i s MAC jabkem :-) na web serveru W2000 ....

V práci, jako správce IT, to jde od DOSu přes 95, 98, ME, Debian, ... až po XP :D

Mac to by som xel skusit....:aut aspon u mna (a urcite neilen u mna) maju povest systemu, ktory je pre produktivnych ludi...proste pre ludi, ktori na pc potrebuju pracovat a nie riesit problemy...

Este by som na Mac-kaca tipoval DD-ho ;)

...jako spravce TI....hello kolega ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to marcel : otevrene priznam ze co se tyce domaciho nekupoval jsem nic a hlavni problem ostatnich operacnich systemu je kompatibilita bohuzel uz nemam cas po vecerech sedet nad pocitacem a snazit se rozchodit to a pak zas onto a kdyz uz to rozchodim tak prijit druhy den a zjistit ze to zas nefunguje jo ve sklanich casech w 95, 98 ,Milenii, a podobnych

zbesilosti jsem to delal a z klidnym svedomim mohu rici never more. Zaplat panbuh za xp

ktere funguji bez vetsich problemu a stale i kdyz jak tady bylo zmineno na pamet jsou trochu narocnejsi.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínal jsem na Suse distribuci linuxu, teď pracuju víc na Ubuntu...

Windowsáci, nenechte se do linuxu tlačit. Pracoval jsem spokojeně na windowsech a linux zkoušel jen ze zvědavosti. Postupně jsem přestával tápat co kde najdu, ale když jsem nevěděl kudy kam, vracel jsem se k widlím. Teprve časem jsem zjistil, že programy, který používám, jsou i pro linux, jen maj jinej název, maj větší možnosti a nescháním pro ně seriová čísla nebo cracky. V linuxu mě neotravuje modrá obrazovka nebo hláška o odeslání informace o chybách, nepotřebuju antivir ani tlačítko reset. Ale kdyby mi tenkrát windows někdo přehrál linuxem, nikdy bych na něj nepřešel.

Jste-li zvědaví jako tenkrát já, nechte si linux od někoho nainstalovat ( nejnovější verzi) a poznávejte. Ovládání je naprosto intuitivní, podobně jako kdybyste vyměnili svoji 306 za 307. Po čase si řeknem, v čem se vám jezdí líp. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...