Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

16. sraz - Červený Kostelec 2006 - diplomy


Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Aluška

Hermelíni byly perfektní :potlesk , mňam, mňam, utopenci samozřejmě taky, ale hermelíni byly jedinní :aut .

Čéče Aluško ... my máme skoro stejný chutě: Hermoušové, Bílý 406 atd...:myslim

To je zvláštní, že?? :aut Přitom ty jsi z Prahééé a já až z dalekého Brna....:cool:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Nešlo by zveřejnit jak měly vypadat všechny správné odpovědi, aby člověk věděl kde udělali soudruzi z NDR chybu? :D

Šlo :D :D

Jasně, že zveřejním nejen výsledky, ale také správné odpovědi. Jen to bude chvíli trvat - na to jsem upozorňoval už na srazu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Dave_k

Nešlo by zveřejnit jak měly vypadat všechny správné odpovědi, aby člověk věděl kde udělali soudruzi z NDR chybu? :D

Šlo :D :D

Jasně, že zveřejním nejen výsledky, ale také správné odpovědi. Jen to bude chvíli trvat - na to jsem upozorňoval už na srazu :papa

OK OK. Klidně počkám. Jen jsem se ptal. Díky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Základní chyba pořadatelů byla v tom, že neocenili nejrychleji projetý slalom, i když chválím Garfielda, který výsledky podotknul.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jinak bylo naprosto perfektní ocenění nejmladšího účastníka - klučina bude mít určitě radost, až mu bude Ventil vyprávět, jak byl na srazů Peugeot clubu. Co já bych za něj dal, ale Alešek s Vendulkou mě předběhli :D:D

No tento diplom v pristim roce uz ma asi predurceno male \"medvidatko\" :D, ale kdyz zamakas a poridis si dalsiho potomka, pak ma sanci prespristi rok taky ziskat takovy krasny diplomek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Pokud jde POUZE o výsledky jízdy zručnosti, tak by Peta mohl naskenovat ty dvě stránky s výsledky (ručně mnou psané) a hodit sem, ať si v tom každý pořadí vyzobe. To by moc práce nedalo. Což, Peto, na tenhle návrh?

Myslím,že ti který to zajímá tak se v tom rádi prohrabou ;)

Co si pamatuju,tak to bylo hezky čitelný i když to psal kocour :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

Původně zaslal: Vertex

Základní chyba pořadatelů byla v tom, že neocenili nejrychleji projetý slalom, i když chválím Garfielda, který výsledky podotknul.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jinak bylo naprosto perfektní ocenění nejmladšího účastníka - klučina bude mít určitě radost, až mu bude Ventil vyprávět, jak byl na srazů Peugeot clubu. Co já bych za něj dal, ale Alešek s Vendulkou mě předběhli :D:D

No tento diplom v pristim roce uz ma asi predurceno male \"medvidatko\" :D, ale kdyz zamakas a poridis si dalsiho potomka, pak ma sanci prespristi rok taky ziskat takovy krasny diplomek :-)

Popřemýšlím o tom, mám přece jenom ještě měsíc, dva, čas - tedy pokud bude Kostelec zas v září :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Ventil

Původně zaslal: Vertex

Základní chyba pořadatelů byla v tom, že neocenili nejrychleji projetý slalom, i když chválím Garfielda, který výsledky podotknul.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jinak bylo naprosto perfektní ocenění nejmladšího účastníka - klučina bude mít určitě radost, až mu bude Ventil vyprávět, jak byl na srazů Peugeot clubu. Co já bych za něj dal, ale Alešek s Vendulkou mě předběhli :D:D

No tento diplom v pristim roce uz ma asi predurceno male \"medvidatko\" :D, ale kdyz zamakas a poridis si dalsiho potomka, pak ma sanci prespristi rok taky ziskat takovy krasny diplomek :-)

Popřemýšlím o tom, mám přece jenom ještě měsíc, dva, čas - tedy pokud bude Kostelec zas v září :D:D:D

To jako, ze bys ho vzal uz na ten pristi ?? Kdyz bude mit neco mezi 1 tydnem a 3 mesici ?? :D:D

Odvaaznee :mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

To jako, ze bys ho vzal uz na ten pristi ?? Kdyz bude mit neco mezi 1 tydnem a 3 mesici ?? :D:D

Odvaaznee :mrk:mrk

My jsme tam byli s Anežkou taky. Měla necelé 3 měsíce. :aut

Sice ne dlouho, ale byli. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Ventil

To jako, ze bys ho vzal uz na ten pristi ?? Kdyz bude mit neco mezi 1 tydnem a 3 mesici ?? :D:D

Odvaaznee :mrk:mrk

My jsme tam byli s Anežkou taky. Měla necelé 3 měsíce. :aut

Sice ne dlouho, ale byli. ;)

Tak na chvilku, na podivani, to beru... ale Alesek tam byl cele tri dny. Vertex touzil po tom diplomu a ten byl za ucast na orientaku. No a taky zalezi na vzdalenosti, pro maleho byla i patecni a nedelni cesta docela dost dlouha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

Tak na chvilku, na podivani, to beru... ale Alesek tam byl cele tri dny. Vertex touzil po tom diplomu a ten byl za ucast na orientaku. No a taky zalezi na vzdalenosti, pro maleho byla i patecni a nedelni cesta docela dost dlouha...

Jasně, ani se nedivím - přecejen to nemáte za rohem. ;)

Ale co jsem zaslechl, tak orienťák absolvoval ve spánku!?! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Ventil

Tak na chvilku, na podivani, to beru... ale Alesek tam byl cele tri dny. Vertex touzil po tom diplomu a ten byl za ucast na orientaku. No a taky zalezi na vzdalenosti, pro maleho byla i patecni a nedelni cesta docela dost dlouha...

Jasně, ani se nedivím - přecejen to nemáte za rohem. ;)

Ale co jsem zaslechl, tak orienťák absolvoval ve spánku!?! :)

Cca jednu tretinu (tu prvni) spal, ale pak byl ziva azaz :-). V Polsku se rozhlizel po vsech stranach, na zastavkach lital vetsinou venku. No a pak jsme soucasti orientaku meli obed a navstevu zamku v Nachode a to taky nespal :-)

Jen pri predavani diplomu osobne nebyl, bo to opravdu uz spal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...