Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 GTI


Sova

Recommended Posts

Původně zaslal: Devilstorm306

Tak se do toho taky \"vložim\". O 206 RC jsem někde četl článek, a ten 6ti kvalt se do něj prý dával. Ale ne hned od začátku co teda vim. Kdybych si sakra vzpomněl kde to bylo...

Jinak porovnávat 206Gti se 100kW a 306 S16 se 120kW? Asi budu muset tu 206Gti sehnat a nechat se povozit... Hmotnost tam určitě roli hraje a ne malou, ale že by byla rychlejší? Čim si těch 7.7 sekundy naměřil? Ne že bych ti nevěřil (nějake upravy jsou?) Ono se řekne nějaká ta desetina sem nebo tam, ale pod kapotou se musí docela zapracovat aby se každá desetinka stlačila dolu. A docela by mě zajímali i ty jízdní vlastnosti. A u toho zrychlení by mě víc zajímalo pružné zrychlení než z 0 na 100... To je pro mě v provozu totiž důležitější, než nějakej sprint. Radši si dám pár hezkých zatáček, než nějakých 400 metrů rovně... Třeba americký auta jsou taky v přímce docela rychlý, ale když to uvidí zatáčku tak se lekne :P

tak to jo moje xsara se zatacek teda neboji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...