Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otackomer ..?


Sid

Recommended Posts

Tak jsem nasel budíky který maj odpovídající konektory jenom by mě zajímalo k čemu je ten pátej konektor (je i u budíků z hodinama jenom se nezapojuje) protože konektory v autě jsou jen 4 (modrej,zelenej,žlutej,bílej) tak by mě zajímalo na co by měl bejt ten poslední-jestli to náhodou nemá bejt k tomu otáčkoměru či co?

post-0-141096033898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Tak sem se dneska koněčně dostal k tomu abych vyzkoušel ty budíky s tim otáčkoměrem v pohodě vyndám vyměnim zapojim budíky nastaruju a vono nic.Otáčkoměr se ani nehnul tak se chci zeptat jestli je tady ještě nekdo další kdo to už měnil a jestli mu fungujou.Hlavně jestli je mam rozdělat a podivat se jestli je chyba ve vnitř nebo už v tom že nepřijímaj signál od ŘJ a poslat je dál?Mam 106 1.0 r.v.1997.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdrawim taky bych chtel otačkomer místo hodin hodiny mi stejne nejdou je tam nekde přerušenej obvod tak bych tam chtel aspon otačkomer ale az seženu tu kapličku tak to mam napojit kam když mam ješte rozdelovač??a pujde to na 100% když jse to napoji nejak na rozdelovač???abych jse s tim nesral a ono to potom nešlo!!!diky za odpoved!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...