Sign in to follow this  
Followers 0
Lukash605

Protažení kabelu

10 posts in this topic

Potřebuju poradit od někoho zkušeného kdo už protahoval kabel od baterky k zesilovači do kufru.Pežíka jsem si nedávno koupil tak nevím jak na to.Zatím mám rozebrané brahy a do kufru se v pohodě dostanu.Ale řeším problém jak dostat kabel od baterky někam dovnitř.Je dost silnej.Jen jsem našel průchodku u pojistek ale bojím se abych něco nezrušil.:myslim

Já jsem tahal od motoru kabely do kabiny a bylo to taky někde u pojistek ... vyběhnu a mrknu na to ...

Takže vedle spojkového lana je další gumová průchodka, směrem k blatníku. Určitě jsem to strkal z kabiny k motoru, protože od motoru to není vidět :aut

Původně zaslal: TiborTeam

Já jsem tahal od motoru kabely do kabiny a bylo to taky někde u pojistek ... vyběhnu a mrknu na to ...

Takže vedle spojkového lana je další gumová průchodka, směrem k blatníku. Určitě jsem to strkal z kabiny k motoru, protože od motoru to není vidět :aut

Tak já na to zítra mrknu.To víš já to dělám na parkovišti:DBěhal jsem okolo motoru a nic jsem neviděl jen zevnitř u těch pojistek.Tak snad to půjde.Zítra dám vědět jak to dopadlo,dík:super

jj, pokud to jde tak nejlepší je to tou průchodkou, někde bývá kolíček jako záslepka, nebo případně provrtat

Tak průchodku jsem našel v poho.Ale nějak nemůžu dostat ten velký šedý kolík(záslepku) ven.Takže to asi budu muset provrtat.Nebo je na to nějakej fígl?:D

Kolík jsem vytáhl v pohodě. Možná ho tam někdo zalepil :-)

Zkus s ním ještě nějak pokroutit. Anebo udělej díru vedle :D

Původně zaslal: TiborTeam

Kolík jsem vytáhl v pohodě. Možná ho tam někdo zalepil :-)

Zkus s ním ještě nějak pokroutit. Anebo udělej díru vedle :D

Kroutil jsem,tahal jsem a ani se nehnul.Ty jsi ho tahal zevnitř k sobě?Nebo jsi ho vytlačoval směrem k motoru?Hlavně že už vím kde to protáhnout,s takovou prkotinou si přece poradím:D

Jestli jsem ho tlačil nebo tahal, to teď nevím .... Ale určitě je na jedné straně tlustší, a ten tenší je v té gumě.

Teoreticky by měl být tlustší u motoru, tak bys ho z kabiny měl vytlačit :roker