Sign in to follow this  
Followers 0
michal cermak

Boční blikače na 406

15 posts in this topic

Sháním na 406 r.v.1996(starší typ)malé boční blikače s bílým nebo čirým krytem.Jako original díl se nevyráběj(jen oranžové),a tak se chci zeptat jestli někdo nevíte kde bych je sehnal.DÍKY.

Zkoušel jsi Kelly a pod? v katalogu je sice nemají, ale mohli by to umět. Před časem dokázali na Lagunu jak bílý, tak kouřový a až po nějaký době byly v katalogu. Jinak nevím to určitě, ale otvory v blatnících budou asi stejný u všech pešků - 206 má blinkříky bílé, na 106 a 306 seženeš i kouřový vše cca 200Kč kus.

Zkoušel jsem i Kelly,ale bohužel nikdo je nevyrábí.Budu se muset podívat jestli tam nebudou pasovat z jiného auta.

Už jsem je objednal u Sportstylu.Cena okolo 1000kč.Radku V. jestli máš taky zájem tak mě zavolej na tel:604280661 a já je přiobjednám.Moje němčina není tak dokonalá abych si to mohl objednat přímo u němců,tak holt zaplatím o něco víc.

Vcera jsem byl ESCAPE 6 a ptal jsem se na bocni blinkry od in-pro. Rekli mi, ze zbozi od nich dovazeji, ale kdyz se podival na jejich stranky, tak povidal, ze jeste nejsou skladem.:( Pri otazce, za kolik budou, se mi dostalo odpovedi, ze za 794kc. Tato cena je pry pevna a konecna. Zalohu nechteli zadnou, jen telefon, aby se meli kam ozvat.;)