Sign in to follow this  
Followers 0
Tommys

Palivové čerpadlo u p205

3 posts in this topic

Ahoj kluci, mám s tím trošinku problém,je možný nějak rozdělat benzínový čerpadlo a trošinku ho rozhejbat, děsně dlouho mi trvá když auto třeba den stojí, než nažene benzín k motoru, kde je jeho největší oříšek benzínový filtřík, měl jsem to už venku jestli točí vůbec, a točí, jenže nevím jak moc má točit když je zdravý, kontakty jsou v pořádku, nebyli zoxidovaný ani nijak jinak nekontaktní, ale i tak jsem je odrbal a prostříkal, aby to bylo stoprocentní, ale nepomohlo to, jednou jsem díky tomu naprosto vytočil baterku, protože se ten benzín prostě nevytáh až ke karbci...takže dá se to nějak opravit?taky se divím že mi teda spadla hladina, nemělo by to držet díky podtlaku nějakou dobu?někdy je to v klídku a chytne hnedk, ale někdy to byl vážně šrumec

nee nemám v ní díru, myslel jsem si to taky, a zkusil jsem připojit u motoru palivový čerpadlo ze škodárny, co je mechanický, benzín jsem vytáh nahoru za chvilinku, a to jsem s tím hejbal pomalu kdyby to rozhejbal motor, přisálo by to skoro okamžitě