Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nasávač na kapotu


svrbca

Recommended Posts

mam zkusenost s hospodskymi nasavaci a ne moc prijemnou :) nicmene to asi nebude tvuj pripad, kazdopadne si myslim ze to je zbytecnost a vetsinou to kazi dojem z auta ( aspon muj nazor ) Kdyz uz tak si misto nasavace kup lepsi filtr, to je rozumejsi investice

Ted koukam v Tvem druhe prispevku, ze uz primy filtr mas, takze sorry za :xvul

Nicmene nasavac ti stejne vykon nezvedne ani nijak jinak nepomuze

[upravil dne 11/9/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na kapotě funkční nasávač,dalo to docela práci ho vymyslet.Musíš pod něj udělat kapsu,kde se bude na nejnižším místě shromažďovat voda,kterou odvedeš pod auto hadičkou.Výdech přivedeš potrubím na místo,kde máš filtr.Potrubí od nasávače k filtru udělej spíš nízkého profilu,ale dostatečně široké ,aby to mělo efekt.Nezapomeň že limitující je místo mezi motorem a kapotou.Mě se to vešlo dokonce pod polstrování kapoty.Ještě jednu radu:Nasávač si spíš udělej z plechu a navař ho přímo do kapoty.Já jsem si neuvědomil,nebo spíš podcenil různou tepelnou roztažnost plechu a plastu a po půl roce mě popraskal spoj mezi nasávačem a kapotou.Nechal jsem ji potáhnout karbonem a je pokoj.Jinak bych řekl,že přívod studeného vzduchu v dostatečném množství je opravdu znát.Čau a hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rasputin

Mám na kapotě funkční nasávač,dalo to docela práci ho vymyslet.Musíš pod něj udělat kapsu,kde se bude na nejnižším místě shromažďovat voda,kterou odvedeš pod auto hadičkou.Výdech přivedeš potrubím na místo,kde máš filtr.Potrubí od nasávače k filtru udělej spíš nízkého profilu,ale dostatečně široké ,aby to mělo efekt.Nezapomeň že limitující je místo mezi motorem a kapotou.Mě se to vešlo dokonce pod polstrování kapoty.Ještě jednu radu:Nasávač si spíš udělej z plechu a navař ho přímo do kapoty.Já jsem si neuvědomil,nebo spíš podcenil různou tepelnou roztažnost plechu a plastu a po půl roce mě popraskal spoj mezi nasávačem a kapotou.Nechal jsem ji potáhnout karbonem a je pokoj.Jinak bych řekl,že přívod studeného vzduchu v dostatečném množství je opravdu znát.Čau a hodně štěstí.

Jenže plechovej nasavač ti může nehezky vyztužit kapotu a ta se pak místo zlomení utrhne v pantech... neni to nic příjemnýho.

V dnešní době je taky dobž mít nasavač s atestem a vozit ho ssebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: vector

Ale no tak, takovej chytrej kluk. :D

no ze by treba vozil jen atest a vsem pak ukazoval ze ma doma v garazi nasavac a bude ho davat na auto ;)

to by vypadalo machrovsky :D

No jistě :) možná líp, než, když je to na autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chmeldaGTI

motor nasáwačem neochladísh, motor chladísh wodou wewnitř, ne fzduchem wokolo, pořiď radshi chladič......

Proboha, co Ty jsi za kripla. Toto je Tvůj třetí příspěvek, na který jsem zde na fóru narazil a stejně jako předchozí dva i tenhle jsem musel číst minimálně třikrát, abych pochopil, co si to vlastně chtěl říct. Snažně Tě prosím, nauč se psát česky. Tohle není chat. Tady na Tvůj \"krejzy sleng\" tady žádnou \"bjesnou roshtovaczku\" nezbalíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rasputin

Mám na kapotě funkční nasávač,dalo to docela práci ho vymyslet.Musíš pod něj udělat kapsu,kde se bude na nejnižším místě shromažďovat voda,kterou odvedeš pod auto hadičkou.Výdech přivedeš potrubím na místo,kde máš filtr.Potrubí od nasávače k filtru udělej spíš nízkého profilu,ale dostatečně široké ,aby to mělo efekt.Nezapomeň že limitující je místo mezi motorem a kapotou.Mě se to vešlo dokonce pod polstrování kapoty.Ještě jednu radu:Nasávač si spíš udělej z plechu a navař ho přímo do kapoty.Já jsem si neuvědomil,nebo spíš podcenil různou tepelnou roztažnost plechu a plastu a po půl roce mě popraskal spoj mezi nasávačem a kapotou.Nechal jsem ji potáhnout karbonem a je pokoj.Jinak bych řekl,že přívod studeného vzduchu v dostatečném množství je opravdu znát.Čau a hodně štěstí.

nemas nejake fotky pre inspiraciu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...