Sign in to follow this  
Followers 0
Hhonza

16. sraz a 307?

16 posts in this topic

Podle fotek a komentářů zjištuji, že 307 na srazu moc nebylo, prý jen jedna? Co se děje,to je běžný nebo jen náhoda? O víkendu jsem musel do roboty ale na příště 100% pojedu a doufám že nebudu sám s takovýmhle nádherným autem jakým je 307. A pokud je nějaký plzeňák s 307, tak doufám že se budem potkávat u Normy....:papa

to je divny ze by na 16. srazu byla jen jedna 307... pristi mesic uz mi mozna vyjde i prazsky sraz, tam je o 307 taky pry docela nouze...

No prohlížel jsem docela dost fotek z toho srazu a neviděl jsem tam ani jednu a v jiný sekci na fóru mi bylo řečeno, že kdybych přijel tak budu druhý. Tzn. že tam byla jen jedna 307 a to je ostuda. Takže: příští velký sraz jim všem natřeme prdel (myšleno obrazně :D ). Do té doby musíme pomalu začít ovládat místní srazy. A až se to povede, ovládneme celý Peugeot club...s pozdravem dobyvatel Honza :papa

Ještě se chystal Bohumil, ale nepovedlo se mu sehnat ještě nějakého zástupce z jihu Čech, aby nejel takovou dálku sám.

Poté, co si Destiny koupil místo 307čky jiné vozítko německé značky, tak 307ma je na srazu zastoupena maximálně oranžovou kráskou Radky S. - občas se přijede podívat i Bohumil (třeba na Šebetově byl), ale víc než 2 307čky jsem na srazu opravdu nezaregistroval (kluci nezoufejte, taková 806, 807, Partner, Expert a Boxer na srazu ještě nebyly zastoupeni ani jedním exemlářem)

Jak jsem již psal jinde. Já jsem zaregistroval (zlatou) 307 Radky S. (byla i na Ochozi i Šebetově myslim). Černou jsem nestihl zaregistrovat.

Já bych zase uvítal kdyby na sraz někdo dorazil v OXII :)

2Medvěd: Zdravím tě, dovoluji tě si poopravit. V Šebetově jsem nebyl:grr, pouze na Ochozi.:super.

No dobře,tak tam byli dvě....ale i tak je to žalostně málo když jich je v klubu registrovaných přes 140 :o I když asi neuděláme počet jako ty 406 (jsou jako mor :bojim ) tak na nějakém příštím větším oficiálním srazu by jsme mohli aspoň dát dohromady skupinku 5-7 vozů....to je docela skromné a tudíž by se to mohlo i povést a zařadit se mezi stálé početnější návštěvníky a ne být na srazech braný jako kuriozita když 307 přijede. Tak zatím :papa

Podle počtu registrovaných členů to nemůžeš porovnávat. Porovnání lze pouze počtem aktivních členů. Například 405tkařu je registrovaných skoro 600 a aut s tímto číslem tam bylo slovy 5!!! (4 ropy 1 benzín) I když u těch 405 je to dáno hlavně tím, že mají svá nejlepší léta již za sebou a většina z nich už odpočívá za zenitem své slávy ... :(

Na tomto srázku nebyla ani žádná 605, které byly na ochozi 3, ani 505, které byly na Ochozi 2 atd. atd. taky co sraz to jiný vozový park ( i když jádro je vesměs stejné) .... ale příště určitě doraž, abys pomohl rozšířit vaše řady :papa

no to vite...kdyz mi 307ckari porad neco ladime v garazi, protoze nam tam porad nekde neco boucha, vrze, nefunguje...;)tak nemuzeme pak jezdit na srazy....:D

Původně zaslal: tomask

no to vite...kdyz mi 307ckari porad neco ladime v garazi, protoze nam tam porad nekde neco boucha, vrze, nefunguje...;)tak nemuzeme pak jezdit na srazy....:D

Hele koukej všechno pořádně dotáhnout a promazat ať jim to na jaře ukážem....:super