destiny

307 2.0HDI

11 posts in this topic

Ahoj vsichni, koupil jsem si minuly tyden 307 2.0HDI a chtel jsem se zeptat na nasledujici: Zkousel jsem kolik vytahne moje kara a zda se mi, ze je to trochu line. Po rovine tak max. 170 a pri rozjezdech je to trochu line, o predjizdeni vubec nemluvim. Je mozne, ze je auto vadne nebo je to pouze ma zhyckanost z benzinovych motoru? Jeste jsem zapomel, jedna se o 90k provedeni 5ti dver.

Predem diky.

PS: Docela jsem se zhrozil, co se tu pise o 300sedmickach! Mam predvadeci vuz a uz neni v zaruce, tak doufam, ze mi nic zleho nepotka.

Těžko říct ale těch 170 se zdá málo ale možná se pletu jinak to asi nebude cvičit jak benzin :)

pokud jsi koupi auto jako nove, tak neni divu, ze vic nejede, hdicka se rozjizdi od 5 do 20 tisic, podle toho kdo a jak s tim jezdi. urcite se to jeste zlepsi. to same spotreba si sedne. vydrz, slap tomu na krk a nesrovavej to s benzinem.

Michale jestli sem dobře četl v členech tak je to r.v.2001 a to už by mělo utíkat :)

Tak uz jsem na to prisel (spis na to prisel Mila), kde je zakopany pes! Staci kdyz si prectete muj prispevek v Pokecu s nazvem \"Super Tuning motoru zdarma\" a hned budete vedet, proc jsem resil, ze muj lev nejede ;)

masakr tuning :D kracavec, akorat se mi zdaji nejak malinkaty kolecka :( jinak dooooost hustey design

[Editován dne 21/7/2003 voštík]