Sign in to follow this  
Followers 0
jack

nevypina stahovani okna

4 posts in this topic

Zdravim

ted se mi dost casto stava, ze kdyz chci vytahnout okynkou u ridice (el.stahovani), tak kyz zmacknu zatazeni uplne, jako az nahoru, tak dojede nahoru a pak zas uplne dolu,proste se nahore nezastavi.

Mel jsem rozebrany ten spinac, ocistil jsem ho, jako to pak fungovalo, ale obcas to proste zazlobi.

Muze to delat jeste neco jineho, nez jen ten spinac?

Dekuji

406 1,9 TD

Nemáš tam nasazeny ofuky? Nebo Ti může křivě zajíždět, čímž nedojede až na konec a sepne se pojístka proti přivření prstů.

Původně zaslal: jack

Zdravim

ted se mi dost casto stava, ze kdyz chci vytahnout okynkou u ridice (el.stahovani), tak kyz zmacknu zatazeni uplne, jako az nahoru, tak dojede nahoru a pak zas uplne dolu,proste se nahore nezastavi.

Mel jsem rozebrany ten spinac, ocistil jsem ho, jako to pak fungovalo, ale obcas to proste zazlobi.

Muze to delat jeste neco jineho, nez jen ten spinac?

Dekuji

406 1,9 TD

me to obcas taky udela, zvlast kdyz treba za jizdy fouka silnej vitr z boku, nebo prejizdim nejaky nerovnosti, sklo se pak trosku prohne, narazi na ten ram dveri a mysli si ze to je prekazka, takze diky funkci ochrany to sjede zase dolu

Nebo pak bude spatnej koncovej spinac, kterej okno vcas nezastavi

jasne

asi bude nej sundat tapicirunk, poradne vse ocistit a promazat, zda se mi ze se okno vytahuje trochu stuha, ten odpor muze byt tak velkej, ze sepne ochranna pojistka a stahne okno zas dolu.

dam vedet jak jsem dopadnul:)

dikys