Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

16. sraz - ztráty a nálezy !


Recommended Posts

Původně zaslal: Zipík

A taky jedna stribrna smolepka Peugeot na okno.Zapomnel jsem ji nejspis na chatce 10:(Budu si muset koupit druhou:grrNo jo za blbost se plati:(

A to jsi se tak těšil,až si jí dáš na autííí..... :(

Tak když přijedeš na Džbán,tak si kdyžtak budeš moc koupit novou. Alespoň budeš mít silnou motivaci dorazit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: arcon

Původně zaslal: Vertex

Vertex přítomen, domů jsem přijel zas bez ručníku, ale tentokrát jsem ho nechal v Pardubicích u příbuzných

si ho dej na gumičku na krk, nebudeš ho ztrácet :D :D :D:aut

Jj, mohl bych ho pak mít jako zástěru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Hlavně néé už růžový ručníky..... :bojim :bojim :bojim

Johne neboj, ty už nikoho nezajímaj - ručníky růžovky už nejsou IN - teď letí růžový nůžky a multifunkční propisky... :-)

Ale jsem upřímě rád, že z tohoto srazu si nevezu žádné artefakty. Snad už mi ostatní členové začnou věřit, že nejsem nějaký kleptoman :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: John

Hlavně néé už růžový ručníky..... :bojim :bojim :bojim

Johne neboj, ty už nikoho nezajímaj - ručníky růžovky už nejsou IN - teď letí růžový nůžky a multifunkční propisky... :-)

Ale jsem upřímě rád, že z tohoto srazu si nevezu žádné artefakty. Snad už mi ostatní členové začnou věřit, že nejsem nějaký kleptoman :D

Jó, růžová propiska, multifunkční - razítko, bublifuck a samozřejmě propisovadlo. Je opravdu úúúžasná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: John

Hlavně néé už růžový ručníky..... :bojim :bojim :bojim

Johne neboj, ty už nikoho nezajímaj - ručníky růžovky už nejsou IN - teď letí růžový nůžky a multifunkční propisky... :-)

Ale jsem upřímě rád, že z tohoto srazu si nevezu žádné artefakty. Snad už mi ostatní členové začnou věřit, že nejsem nějaký kleptoman :D

Jó, růžová propiska, multifunkční - razítko, bublifuck a samozřejmě propisovadlo. Je opravdu úúúžasná

To me tesi:D:D Bohousek tam taky jedun mel ale ujel tak brzo ze sem na to zapomnela....

takze v e-shopu nebude ruzovy rucnik s logem?:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

A taky jedna stribrna smolepka Peugeot na okno.Zapomnel jsem ji nejspis na chatce 10:(Budu si muset koupit druhou:grrNo jo za blbost se plati:(

Tak bohuzel, stribrna nalepka neni :( Mrzi me to, ale nepredpokladam, ze by nekdo z kempu ji \"potreboval\". Nemohla se zatoulat jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...