Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Torx


BobyD

Recommended Posts

Torx

Vzhledem k tomu ze je toto tema stale aktualni predevsim u aut nasich znacek dovoluji si zde zalozit tuto anketu obvzlaste proto aby ve vyhledavaci jasne a zretelne .

zde je jedna diskuse

zde prihazuji ja muj tip:

ac zakoupeno v Lidlu je to sada velmi bytelna [v zadne pripade se bity nezvikaji]navic mam podezdreni ze jde primo o sadu urcenou pro peugeot protoze nektere dlouhe bity sedi presne do dlouhych der napr.v drzadlech dveri a td. cena byla cca 500 kc

pokud mate jakokoli dalsi tipy co se torxu tyce ci dokonce fota vasich sad sem s nimi:papa

post-0-1410959482494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna tuhle sadu jsem koupil loni,řekl bych,že je hodně kvalitní,používám jí pořád a je v pohodě.Jinak jsem si koupil i klíče očko-plochý,používal jsem je i na náklaďák,očka se neroztrhli a plochý neroztáhli.Jinak nářadí v Lidlu je vesměs vyrobeno v německu,žádná čína,proto asi drží.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: argoo

Prekvapuje ma to, v Lidli sa na naradie bojim aj pozriet. Naozaj je to dobre, vydrzi to viac ako 2 pouzitia??

Právě že to vypadá bytelně, bity jsou dost tvrdý takže by mohli vydržet:) ráčna se pozná časem, ale je to 10tka šestihran a jsou tam redukce na normální Gola ráčnu, takže :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...