Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ISO konektor


mArda

Recommended Posts

Shaním ISO konektor, rozebrany (tj. plasty a dutinky zvláš?), které si nakrimpuju na dráty sám. Mám v autě originální 13 pin konektor, který je ale nanic, snad jen pro originální autorádia Peugeot.

Našel jsem někde e-shop, který toto nabízel. Ale link jsem zabordelil, nemůžu najít. Maximálně jsem našel pár slov o italské firmě Euroteam, která vyrábí příslušenství. Poradíte? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradime :):cool:

Staci kdyz si zajedes do nejaky dilny, kde montuji autoradia a tam ISO konektory urcite sezenes. Mozna nez stipat original instalaci v aute je lepsi koupit redukci z tech original konektoru na ISO, bude stat neco kolem 300,- Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, od Nedise jsem si objednal v dobrém duchu redukci ISO-PEUGEOT, ale došla mi nějaká zvláštní, složená ze dvou kusů na straně konektoru auta. A já tam mám přeci jeden s 13-ti póly. Našel jsem na netu nějakou firmu, která se opravdu zabývala car hifi, měla snad všechno (i ty moje konektory).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-E chlapi, ja mám v autě originální konektor Peugeot, ten je složený jen z jednoho kusu, od Nedise mi přišla redukce, ta je složena ze dvou, takže to nepasuje. Zajimavé je, že když u Nedisu kliknete vlevo na PEUGEOT-ISO objevi se konektor ktery by mohl byt ten muj, kliknete-li na detail, tak se vam ukaze cosi uplne jineho :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...