Sign in to follow this  
Followers 0
mArda

ISO konektor

12 posts in this topic

Shaním ISO konektor, rozebrany (tj. plasty a dutinky zvláš?), které si nakrimpuju na dráty sám. Mám v autě originální 13 pin konektor, který je ale nanic, snad jen pro originální autorádia Peugeot.

Našel jsem někde e-shop, který toto nabízel. Ale link jsem zabordelil, nemůžu najít. Maximálně jsem našel pár slov o italské firmě Euroteam, která vyrábí příslušenství. Poradíte? Dík

poradime :):cool:

Staci kdyz si zajedes do nejaky dilny, kde montuji autoradia a tam ISO konektory urcite sezenes. Mozna nez stipat original instalaci v aute je lepsi koupit redukci z tech original konektoru na ISO, bude stat neco kolem 300,- Kc

Dík, od Nedise jsem si objednal v dobrém duchu redukci ISO-PEUGEOT, ale došla mi nějaká zvláštní, složená ze dvou kusů na straně konektoru auta. A já tam mám přeci jeden s 13-ti póly. Našel jsem na netu nějakou firmu, která se opravdu zabývala car hifi, měla snad všechno (i ty moje konektory).

A ty dva kusy kdyz tas k sobe tak nevypadaji jako jeden? a nejdou strcit do toho protikusu?

E-E chlapi, ja mám v autě originální konektor Peugeot, ten je složený jen z jednoho kusu, od Nedise mi přišla redukce, ta je složena ze dvou, takže to nepasuje. Zajimavé je, že když u Nedisu kliknete vlevo na PEUGEOT-ISO objevi se konektor ktery by mohl byt ten muj, kliknete-li na detail, tak se vam ukaze cosi uplne jineho :o

podivej se na http://www.rasel.cz maj presno to co schanis ISO konektor po castech, zvlast dutinky za 3 Kc/kus a zvlast ten plast za 15 Kc/kus nebo i komplet zapajene nezapajene atd.

Hm,tak Míla mě předběhl,též jsem tě chtěl nasměrovat na Rasla.Má skutečně fšechno.:D

Neznate nekdo popis pinu toho Peuget konektoru, tj. kde co je? Potrebuju privezt do radia externi zdroj zvuku (neco jako LINE-IN) ale nevim kudy.