Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

http://peugeot.wz.cz/


Guest Masinka

Recommended Posts

Ze se tady rozcilujete nad tim klubem. Pokud ho bude chtit najit tak vyzdycky se nejprve zobrazi ve vyhledavani ten nas. Cili logicky nejdriv vleze sem se podivat a pak az mozna tam. NO a rekl bych ze pak se hodne rychle vrati sem:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsou mi teda věci to prej tak ten nejmenovaný servis na Pažouty v Plzni je zlodějina !!?? Tohle tvrzení chci od toho člověka vysvětlit a doložit ... jsem zvědavý co mi na to odepíše :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze to je ubohe...:)))dat na web takovou slataninu ... :))) ani gramatiku neumi (To je ten praví <- !!!!! důvod proč jsme založili klub) ... aaa - to je des ...

ja pripravuji stranky o Saxu a Bravu (BSDesign.d2.cz) - ale jeste nejsou moc ready ... o prazdninach to dam do kupy ... :)

No jinak jsem 968, pokud na to jeste hrajete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk ako na to pozeram, tak ste im za posledné 4 dni nabehali na tieto stránky viac než za celú ich existenciu (skoro).

Do šľaka veď tam nič nie je. A dojal ma s tým štartovaním. Ja mam pocit, že je tu zbytočný rozruch, v porovnani Peugeot-clubom to nemá šancu.:D:D:D:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Napsán autorem deeper

Ha ha ale je to hustá stránka hlavně odkaz TECHNICKÁ DATA:D:D:D:D:D:D:D mít 405 tak si to vytisknu a vozim sebou, kdybych třeba zapoměl jak uvést vozidlo do chodu:D:D:D

Jestli o to moc stojíš, tak já ti to předělám na to tvoje aoutíčko aby si nezůstal někde trčet ,-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim, ze jim pekne zvedate /vlastne zvedame - neodolal jsem/ navstevnost. Nadruhou stranu to chapu jako stranky priznivcu 405-tek, tak nevim cemu se divite, vzdyt i tady je Club 205-tek a kdovi ceho jeste. Mam ted tri tydny dovolene, tak me to vnuklo napad, zda bych nemel zalozit www club 406-tek :D Ale dle vasich reakci bych asi nepochodil ikdyby byli stylisticky lepsi nez tyto /nesnazim se provokovat spravce:D/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak sem taky neodolal vedet, jak se startuje 405-ka a navstivil jsem tyto stranky. Jake prekvapeni, ze na konkurencnim clubu, na prvni strance, uplne nahore je pozvanka na nas sraz :D:D:D:D:D Treba se tam nekdo od nich ukaze:) Mimochodem, mohli by zmenit tu vetu, ze zadny club na ceskem netu neni, kdyz maji ve svych aktualitach info o jiz 5.tem srazu peugeot clubu.. . :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...