Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vaha vzduchu


Estintore

Recommended Posts

Zdravím všechny.. nějak mi HDi 8OkW táhl až od 3000ot... tak jsem vyčistil váhu vzduchu... teďka táhne od 2500ot... což je také dost pozdě. Usoudil jsem tedy, že je třeba jí vyměnit.. Můj dotaz tedy zní, jestli někdo nevíte kde a za kolik jí seženu. Nechce se mi to dávat za 4000 do servisu... Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mám pocit, že mi taky odchazí, mám najeto 114000km a zda se mi že netahne taky... sem tam z ajizdy při 1400 či 1600otáčkák cukne jako když chcípne a pak zase jede. Někdy kolisaj otačky i na volnoběhu. taky se mi zdá že tak o litr víc to žere... je to váhou, nebo je to něco jiného? dík za radu :roker

tmam 2.0 HDI 81kW 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyčistil, humus to byl pěknej,ale stejně to není ono. v otáčkách nad 2000 to je lepší,ale odspoda se tomu fakt nechce, řekl bych, že je to ještě horši, jako by se to dusilo... Kolem 2tis, otaček to pak trochu nakopne,ale nejde to za plynem jak by mělo. vyměnil jsem i vzduchovej a palivovej filtr a taky to nepomohlo....

Máte jiny napad či by to mohlo být??? :myslim :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

To JirkaP:Ja si ji nechal za 4100 vymenit a pak jsem nasel clanek jak ji vycistit:-(Mam ale tu starou doma tak ji muzu nekdy vycistit a zkusit ji tam vratit.Zajimaloby me jak se bude chovat

To Bustr:Ja bych zacal diag a tam ti povi jestli je vaha v pr... nebo jestli je to neco jineho;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...