Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

schema zapojení relé cyklovače


varuz

Recommended Posts

úspěšně se mi povedlo(taky díky oddiemu) vyměnit starou(úplně starou tlustou, hranatou) páčku na stěrače za novou, kulatou. Byly s tím dílčí problémy, ale tak nějak se mi je podařilo vyřešit. Jestli by byl zájem, tak dodám dokumentaci včetně schémat a fotek. No a přišel čas pustit se do cyklovače. V pojistkovce nemám místo kam bych cyklovací relé zapojil, protože to je ta pojistkovka úplně stará, kde to ještě nebylo ani připravený. Mám relé(díky oddiemu) a mám volné dva PINy na páčce. Na relé je ale PINů 5 plus jeden ouzkej. Tak a teď jak to propojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel nemám, tohle všechno už jsem zkusil, měl jsem to i u kámoše co tomu trochu rozumí a ten mi řek, že ta pojistkovka musí bejt stará jako.... že takovou ještě neviděl, papírově je to 1986, ale určitě ne ve zkutečnosti protože to je celý takový divný. Odstřikovače to ještě mělo na zadní okno natažený zepředu a když jsem odstřikoval tak šlo naráz předí i zadní sklo, to už jsem odstranil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to spíš tipnul na úroveň výbavy, než na ročník. Na mojí 309 vzadu vůbec stěrač není, není tam ani poloha pro cyklovač a stejně když tam píchnu cyklovač s felcky, tak mi při ostříknutí setře 2x. Čili když bych splašil páčku s polohou na cyklovač, tak si myslím, že by to fachalo taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie já pojistkovku mám, ale tam nepasujou vůbec ty svazky jak je mám já. Musel bych to celý překopat, to už jsem zkoušel. Jsou tam ¨jiný dýlky štekrů a není tam tolik svazků, no prostě je to celý divný. Tak jsem si myslel, že bude jednodušší, když to relé hodim jen tak napojený kamsi za tu páčku. Jak jseš na tom s tou palubkou, že bych se o weekendu zastavil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sirael: Myslíš klasické cyklovací relé, nebo programovatelné cyklovací relé. Je v nich trochu rozdíl, ale jen funkční nikoliv v zapojení. Pár těch klasickejch cykolovacích relé mám, tak ti je můžu darovat na laborovámí. Nevím, jak je to na medvědech, ale do francouzů pasujou prog. relátka ze škodovek :cool: Viď Ondro....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže z reakcí se lze domnívat, že schema nikdo nemá, nemáte aspoň nějakej nápad, kde bych ho asi tak mohl zkusit sehnat? Nebo by možná bylo řešení vykuchat pojistkovku a kouknout se, kam ty dráty od toho relé vedou, no to zase tak špatnej nápad není, zkusím se pro začítek mrknout na tu novější pojistkovku, co mám někde v garáži. Možná by stačilo sehnat schema pojistkovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky sirael, díky tvému odkazu jsem to včera překreslil na P205 na pežo?áckou páčku a asi to dám dohromady, ono to je asi u většiny aut opravdu stejné, jen doufám, že mi oddie dal relé s pamětí. Až to budu mít hotový tak dám vědět, ještě jednou díky všem co se mi snažili pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...