upper9

automatické rozsvícení světel

8 posts in this topic

zdravim vsechny jen takova zajimavost kdyby to nekoho zajimalo.nechal jsem si dneska udelat primo u Peugeota automaticke rozsveceni svetel pri nastartovani na svoji 206ticce. jelikoz mam 2004 novejsi model je to jen otazky preprogramovani r.j. trvalo jim to v Peugeotu cca 20 min. a hlavne me prekvapila cena - 275,- Kč to jde ne ?? mejte se:potlesk

daja535: nevim, jestli je slovo \"natáhli\" to pravý...

Nevim, kdo by se ti hrabal v autě 20 minut a pak řekl. Prosím, nashledanou. 275,- je dobrá cena, co vím, tak to někdo dělá i dražší. I když ten, kdo tom,u rozumí, tak si řekne...vždyť to nic neni, tak pro toho, kdo nemá soft na změnu ř.j. je 275,- cool cena:roker

Původně zaslal: daja535

to tě natáhli Peugeot auto Svoboda Hodoňovice to dělá ZDARMA

osobní zkušenost

To je sice hezké, ale nechával sis tam někdy zpravit něco vážnějšího? Dokonce se mi jednou stalo, že ani nevěděli kam všude leze podtlak z vývěvy...

Původně zaslal: marest

Autorizované servisy na ostravsku to dělají zdarma

To je super zpráva, uvažoval jsem o tom kvůli ženy , zapomímá na světla. Dělají to zdarma Tichý i Hruška?

Ahoj.Auto Svoboda: jsou tam velice šikovní kluci a svých zákazníků si hledí.A při překročení určité celkové částky dávají již při druhé návštěvě i nějaké slevy.Myslím,že nevyinkasovaných 275.- je vynikající levná reklama!Mě na voze dali do kupy i to,co jsem sám nenahlásil (nevěděl o závadě).Jsem s nimi velmi spokojen.A že autorizovaný servis bývá dražší?No ty časy kdy škoda-mechanik měl kladivo,šroubovák a tři klíče,jsou už pryč.P806

Kubis : sorry za OT, ale to je presne to, co me na tech servisech desi -ze opravi i zavady o kterych do te doby nikdo nevedel:D