Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu disky


Rejza

Recommended Posts

Původně zaslal: lukash

Původně zaslal: JarinoRS

kontrolma otazka:

VIBRUJES? :D

Kazdy jednou vibroval, a kdo tvrdi ze ne, ten vibruje do dnes ;)

docela dlouho jsem nevibroval...jenze pak mi vymenili kulovej cep, a udelala se znova geometrie, a uz jsem zase v klubu vibratoru...ale pry mam najet par tisic, ze si to pry sedne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milda

Původně zaslal: ALFWORKS

Původně zaslal: milda

Jo jo, z největší části je to estetická záležitost, ale 18\" je 18\" ...

foto 1

foto 2

foto 3

Krasne :papa

Ake pouzivas pneu?... pretoze ak chcem zachovat povodny obvod kolesa, tak pri 17\" mam pneu 215/45... co je zhruba rovnako po obvode, ako originalne 205/55/ R16

Rozmyslal som aj ja nad 18\", ale fakt, ze by tie kolesa moc trpeli, pretoze pneu uz je moc nizka.. a tie nase cesty :(

Jo jo, chce to dodržet původní vnější průměr pneu, čili používám 225/40/18, teď zrovna Toyo Proxes.

A k 17\" bys měl použít spíš pneu 225/45/17. Ono takhle teď už ten rozdíl ve výšce pneu nemáš tak moc velký. Zkus si to spočítat.

[upravil dne 18.9.06 milda]

Tiez mam Toyo Proxes.. a kupoval som pouzite.. takze som bral ake boli :)

Holt lebo 1 nova guma (aka-taka znacka) stoji takmer tolko ako elektron :myslim ...vsak to uz neni normalne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to je přesně to, o čem tu stále mluvím! Elektrony, prodávané tady v čechách v klasíckých obchodech jsou pouze estetická záležitost, která jen vypadá pěkně, ale funkčně úplně na nic! A nejlepší přístup je \"koupit levné, vzhledem drahé ALU kola a na ně ojeté neznačkové pneu. Hlavně aby o bylo co nejlevnější\" Pak se divíte, že jste neustále v servisu. S kolama, s geometrií, s vibracemi apod. Pokud na to nemáte, abyste si koupili značkové elektrony od špičkových firem a na ně nové Micheliny nebo Goodyeary nebo jinou značku ze stejné kvalitativní třídy, tak se na to radši vykašlete! Taky jsem si s tím prošel (Alessio 17\") a ve finále jsem tam vrátil plecháče, s origo. poklicemi a největší spokojenost. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destiny, nemůžu s tebou souhlasit to co říkaš není pravda ja mám na 307 taky 18\'\' a nemám s tím sebemenší problém a o gumách bych už vůbec nepřemýšlel měl jsem na fábíí michelin nevim přesně označení najel jsem na nich 15 000 a bylo po gumách pak jsem koupil Kumha za poloviční cenu a byly lepší ve všech směrech najel jsem na nich 30 000 ostré jízdy auto mělo 180 koní, takže praxe u mě poněkud odlišná než to co píšeš ty. A za ty roky co jezdim to bylo několik sad kol a pneu co jsem na autě měl a žádnej elektron určitě nebyl horší než plecháč jak tady píšeš to mě docela pobavilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, už mi to nebaví tady vysvětlovat dokola. Už několikrát jsem tu psal, že Elektronové kolo má za účel, zlepšit jízdní vlastnosti vozu tím, že má být lehké a tvrdé (proto se o nich hovoří jako o kolech z lehkých slitin) To, co se běžné prodává, nemá s elektrony naprosto nic společného! Skoro vetšina elektronů jsou mnohem těžších než plecháč ve stejné velikosti. Co se týká tvrdosti, o tom ani nemluvím. Sebemenší díra a je malér. Proto tvrdím, že kola typu Alessio nebo Borbet, obutá na ojetých pneu typu Toyo, to raději plecháče na pořádných pneu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

No, už mi to nebaví tady vysvětlovat dokola. Už několikrát jsem tu psal, že Elektronové kolo má za účel, zlepšit jízdní vlastnosti vozu tím, že má být lehké a tvrdé (proto se o nich hovoří jako o kolech z lehkých slitin) To, co se běžné prodává, nemá s elektrony naprosto nic společného! Skoro vetšina elektronů jsou mnohem těžších než plecháč ve stejné velikosti. Co se týká tvrdosti, o tom ani nemluvím. Sebemenší díra a je malér. Proto tvrdím, že kola typu Alessio nebo Borbet, obutá na ojetých pneu typu Toyo, to raději plecháče na pořádných pneu!

Destiny:

z hladiska vlastnosti beznych elektronov mas uplnu pravdu....

9kg 17\" koleso sa neda predsa povazovat za lahke!!... Naozajstne elektrony mozu vazit leda tak polovicu....

Ale kupujeme si ich pre vyzor... teda aspon ja urcite...

neviem, ze ci tu niekto znas je pretekar, ale ja aj ked niekedy jazdim sviznejsie sa za neho nepovazujem, takze akosi necitim nutnost kupovat RACING elektrony ktore stoja tolko ako auto...

Myslim, ze OZ by mohla byt dobra volba, pretoze sa to javi ako osvedcena znacka... akurat v 4x108 neni skoro nic pekne a zaplatitelne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu tvrdit, že je Borbet tvrdší než Alessio, protože jsem jsem Alessia nikdy neměl (a ani bych nechtěl, protože nejsou moc dle mého vkusu a má je každý). Ale s Borbetama jsem neměl nikdy problém, přestože jezdívám na dost nízkých pneu. Jen jednou na P306 jsem prolítnul pořádnou dírou v zatáčce, tak jsem ho trochu pokřivil. Ale oprava za 300Kč mě nemůže odradit od používání alu kol. A kdyby se vám náhodou podařilo někomu sehnat plechový disk podobně velký a široký jako alu kolo a použili nízkoprofilovou pneu, tak se vám i ten plecháč po projetí velké díry pokroutí, a daleko víc.

Jinak co se u nás říká, tak Alessio je prý dobry blato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem BMW e46 s origama 16\" - těžký jak prase a měkký - skutečně je lepší mít pořádný gumy a pecháče s origama poklicema. Chtěl jsem na 307 taky alu 16\" ale nakonec jsem šel do 15\" plechů a origo poklic a jsem happy (není to nic extra ale vypadají lépe než ty sociální alu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

měl jsem BMW e46 s origama 16\" - těžký jak prase a měkký - skutečně je lepší mít pořádný gumy a pecháče s origama poklicema. Chtěl jsem na 307 taky alu 16\" ale nakonec jsem šel do 15\" plechů a origo poklic a jsem happy (není to nic extra ale vypadají lépe než ty sociální alu)

Sociální alu hm kolik stojí 15\'\' plecháč 800 Kč zkus za to koupit alu kolo když to dokážeš dopadneš jak těma tvejma origo 16\'\' e46:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PatasoLukaso

Původně zaslal: omegaalfa

měl jsem BMW e46 s origama 16\" - těžký jak prase a měkký - skutečně je lepší mít pořádný gumy a pecháče s origama poklicema. Chtěl jsem na 307 taky alu 16\" ale nakonec jsem šel do 15\" plechů a origo poklic a jsem happy (není to nic extra ale vypadají lépe než ty sociální alu)

Sociální alu hm kolik stojí 15\'\' plecháč 800 Kč zkus za to koupit alu kolo když to dokážeš dopadneš jak těma tvejma origo 16\'\' e46:super

že se do toho motám , poklice origo co si půjčili smažky jsem topil 1350 ks , plecháč novej 15 inch cca 1200 ...........to jsem na prakticky elektronu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to věc osobního názoru, pokud jde o alu tak se mi líbej většino OZ, BBS apod a ty jsou drahy a nez si kupovat levny (kolem 10 000 - 15 000) ktery se mi nelibej tak si radsi koupim plechy. Pokud se nekomu libej borbety za 10000, tak OK. Jinak vahove ty alu nejsou zadnym prinosem - to jsem si zkusil.

[upravil dne 2.10.06 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...