Sign in to follow this  
Followers 0
Rejza

Alu disky

88 posts in this topic

Presne tak, Peugeot Ariane, alebo ako mam ja, Ariane look - Dezent P. Su na nerozoznanie a za polovicnu cenu a hlavne sa daju kupit s dvomi ET.

Původně zaslal: zabzab

ja bych dal 18\'\' 16 jsou na takovy auto malý

To by byla docela stylovka, ale nechtěl bych s tím jezdit ;)

Původně zaslal: JarinoRS

zabzab, neslubil si nahodou, ze nam posles foto tych svojich? navod som ti predsa poslal...

kam si ho poslal tak ho pošli ještě jednou

18\" je na 307 moc. To auto na to není stavěné. Byla by to pak jen taková frajeřinka, ale na každodenní ježdění to vážně není. 17\" si myslím že je hranice skoloubení efektu s užitnou hodnotou. Nad 17\" už je to nesmysl.

mam je tam už rok najel jsem 40000 a je to pohoda pneu 225/40/18 nesmysl to není, to spíš 17\'\' jsou nesmysl vypadají malý tak nemá cenu za ne utracet peníze protože elektrony myji delat paradu nebo ne proto je většina lidí kupuje!

mal si to radšej vyriešiť kúpiť športové pružiny a tlmiče auto by sadlo a krásne to vizerá a nie velké kolesá malo by to hned o + navyše a nie natlačiž tam monštrózne velké kolá

mam je tam už rok najel jsem 40000 a je to pohoda pneu 225/40/18 nesmysl to není, to spíš 17\'\' jsou nesmysl vypadají malý tak nemá cenu za ne utracet peníze protože elektrony myji delat paradu nebo ne proto je většina lidí kupuje!

stale nemame to foto...

Ja by som chcel velke elektrony iba preto, aby som ich mohol poriadne vnutri vyumyvat - mam 15\" Dezenty P (na komfort). Do tych patnastiek totizto nestrcim ruku (zavadzaju kotuce :aut ) :papa

Už jsem to tu psal několikrát. Málokdo z Vás má na to, aby si pořídil opravdové elektrony a ne jen estetickou náhražku. Všichni tomu říkají \"kola z lehkých slitin\" ale to je jen název. S váhou to nemá vůbec nic společného a většina ALU kol je těžší, než obyčejný plecháč. Elektrony, které mají za účel, lepší jízdní vlastnosti a ulevit nápravám, ložiskům a celkově šetřit podvozek stojí tak 200.000,- a víc. Takže proto je to nesmysl na 307 dávat kola této velikosti, protože tím jen kurvíte podvozek. Měl jsem možnost mluvit s člověem, který jezdí závody a byl jsem v garáži, kde měl kola. Držel jsem v ruce opravdový elektron ve velikosti 18\" od OZ. Byla to sada, kterou nenajdete ani v běžném prodeji a to kolo jsem zvednul na jednom prstě. 18\" o kterých tady mluvíte jsou jen na Show Car, nikoli na běžné ježdění. Tolik můj komentář. :P

...ještě jsem chtěl dodat, že ten závodní elektron byl extrémně tvrdý (což taky není právě vlastnost běžně prodávaných elektronů na klasickém trhu) a obout na ně 307 by znamenalo zdvojnásobit její cenu.

o elektronech toho vím určitě víc než ty Destiny neuč orla lítat prodávam je už deset let

o elektronech toho vím určitě víc než ty Destiny neuč orla lítat prodávam je už deset let

ked si pojdem k tebe kúpiť dáš zlavu :D:D:D:D:D:aut

mas ich vobec? lebo to foto nie a nie aby si poslal :mrk

inac destiny ma pravdu:

ono je jasne, ze to, co my volame elektrony, ziadne elektrony nie su, je to obycajny liaty disk, keby to boli original elektrony tak by sme sa nedoplatili - tie su tak na F1 autach. Preto su bezne liatinove disky velakrat tazsie ako plechace su v podstate iba efektnym doplnkom, origo elektron by mal byt podstatne lahsi.

aby bolo jasne, co je elektron:

zliatina obsahujuca okolo 90% horcika, 3-6% hlinika, 1-3% zinku, trochu manganu a stopy medi a zeleza

jj.. skutocne lahke elektrony su draha sranda :)... pri nich su aj OZ superleggera tazke :)..

Ale zase... radsej raz za cas vymenit podvozok, ako dat za elektrony 200 litrov :D

mal som na bmw elektrony 18\" original M, kazdy za 80 litrov...byvaly majitel musel byt blazon, ja by som za koleso nedal ani destinu tej ceny...

[upravil dne 13.9.06 JarinoRS]