Sign in to follow this  
Followers 0
Xonic

Sedačky Rolland Garros

5 posts in this topic

Scháním přední sedačky na Rollanda! Jenom v čupr stavu,nebo i celí auto bez dokladů. Klidně bouraný! Díky

Hele, nejsi trochu schizofrenní ? :roll

Před chvílí jsi chtěl předělávat Rollanda na GTI, teď zase sháníš bouranýho Garrose ...

Proboha, za co jsi toho Garrose mezitím vyměnil ?

Nějak mi uniká smysl :myslim;)

Jinak si myslím, že dobrý sedačky budeš shánět těžko - ony ty auta už mají pár křížků na krku a za dobrý sedačky budou lidi chtít majlant.

Ono to platí i o GTi (kůže, polokůže, apod.)

Dej si spíš dohromady mechaniku, ať se někde nerozvěšíš a na sedačky zatím hoď nějaký potahy ;)

Hele vnitřek bude Gaross a venek GTI. Vnitřek mám krásně zachovalej toho by byla škoda!! Akorád ty sedačky?

Původně zaslal: Xonic

............... Akorád ty sedačky?

To mi povídej, já měl sedačku u řidiče docela porvanou a i ten vnitřní molitam se dost sypal, na zadních sedákách byly pěkný škrábance (asi v tom někdo vozil psa či co). Taky jsem scháněl a povedlo se. Celou řidičovu sedačku jsem rozdělal, nandal dobrý molitany a nandal ten \"novej\" potah. Byla to docela piplačka, bylo tam snad sto drátků co potah držej. Zadek šel lehce.

No snad je seženeš v tom čupr stavu.

Přední sedačky není žádný problém opravit-teda pro mě dělal jsem jich už dost a to nejsem čalouník.Vydřený molitan jsem vyříznul aby byl rovný nalepil novej a obrousil do původního tvaru.Z vnější strany jsem boky vylaminoval aby se dále nelámaly o ocelovou výztuhu nalepil centimetrovej molitan a obrousil.