Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kodové zapalování


PANASONIX

Recommended Posts

Původně zaslal: kveton

aspon mas o jednu mirne poruchovou vec min :D

Ja to mam zapojeny, ale dost vazne premyslim, ze to odpojim

jednoznacne ani to neries a odpoj to, itac aj ja som mal dilemu ale ked sa mi uz zopar krat stalo ze som nenastartoval ked som sa ponahlal tak som to hned odpojil... a teraz spokojnost aj po vybrati baterie :roker este taka malickost ak to budes odpajat napis si ten kod kdesi aby si ho mal aj ked ho zabudnes :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nez bych to odpojil, tak bych ho zmenil na standartni 1111 abych to doopravdy nezapomel

porad to rozmyslim, ale asi to odpojim, nebavi me porat cvakat ten kod, ale zase to zadnej blbec neukradne! Ikdyz to bych taky resit moc nemusel kdyz je auto pojisteny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

nez bych to odpojil, tak bych ho zmenil na standartni 1111 abych to doopravdy nezapomel

porad to rozmyslim, ale asi to odpojim, nebavi me porat cvakat ten kod, ale zase to zadnej blbec neukradne! Ikdyz to bych taky resit moc nemusel kdyz je auto pojisteny

to se pak tím hodně chlub, když máš ves mlouvě, že musíš auto řádně uzamknout a zajistit. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...