Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MMMMM

Poloha místa na mapě

6 posts in this topic

Potřeboval bych na stránkách mít mapu kudy se zákazníci dostanou do firmy. Asi by nebylo legální zkopírovat kus mapy např. ze serveru mapy.cz. Tak se chci zeptat jak toto řešíte, jestli si děláte svou mapu, nebo uděláte odkaz na mapy.cz (jenže ten odkaz jsem si jednou udělal a po nějaké době už nefungoval) Díky za rady

Ak to chces mat uplne legalne, tak poziadaj kartograficky urad, alebo to daj niekomu nakreslit (pripadne to nakresli), ved ono staci len ciarami, ze kde odbocit atd. A ked to nechces odtial kopirovat, tak oskenuj papierovu mapu. Ale to uz asi nebude legalne.

A co takhle GPS souřadnice z mapy.cz. Podle těch to každej najde. ;)

Myslel jsem zkopirovat mapu z mapy.cz ale udat zdroj, odkud jsem ji zkopíroval, stačilo by to?

Na mapy.cz je to běžná funkce ! která se přímo nabízí !

Vpravo nahoře je \"další funkce\" , \"přidej ikonu\" a pak podle popisu .... Html kód vložíš na své stránky.

Asi takhle : MAPA

Vygeneruje ti tohle:

<a href=\"http://www.mapy.cz/?mapType=ophoto&zoom=16&centerX=141097360&centerY=135123776&portWidth=670&portHeight=493&forceMapParams=1&userMarkX=141097136&userMarkY=135123840&userMarkTitle=TiborTeam&userMarkDescription=Tady%20parkuje%20Peugeot%20605%20:-)\">Najdete nás zde</a>

[upravil dne 7/9/2006 TiborTeam]

Vůbec se toho neboj použít server mapy.cz, jak popsal TiborTeam je tovolně k využití.:super